Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 629

SZÓSTA KOLEJKA DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

04.01.2019

Szósta kolejka potwierdziła doskonałą dyspozycję zawodników z Ciechanowca, którzy rozbili u siebie Hajnówkę II 9: 1. Czeremcha I zdecydowanie pokonała 8: 2 Hajnówkę Oldboje Straż, a II Czeremcha uległa na wyjeździe zespołowi z Siemiatycz. Mecz kolejki Hajnówka I – Łosice miał dramatyczny przebieg. Po rozegraniu singli wynik brzmiał 5: 4 dla gospodarzy. Debel decydował czy Hajnówka I straci swój pierwszy punkt w rozgrywkach. Po zaciętej walce obronną ręką wyszli hajnowianie, którzy w setach pokonali przyjezdnych z województwa mazowieckiego 4: 3 i całe spotkanie 6: 4. Po sześciu kolejkach w dalszym ciągu na czele Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Indywidualnie prowadzi Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec), a na drugim miejscu jest Grzegorz Gałązka (Łosice). W grze podwójnej w dalszym ciągu dominuje para z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak przed zawodnikami z Czeremchy I: Andrzejem Makulskim i Januszem Lipińskim.

MECZ nr 21 z dnia 9.12.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC –HAJNÓWKA II

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

3) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” KUCZKO Wojciech 3 : 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof - - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

9) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. J. 4: 3

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 10) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) –2 pkt. (8: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 22 z dnia 10.12.2018r.

CZEREMCHA I - HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” GERMAN Jerzy 3: 0

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” KOJŁO Marcin 2: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” KOJŁO Marcin 1: 3

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” GERMAN Jerzy 3: 1

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” GERMAN Jerzy 3: 1

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GERMAN J./OCHRYCEWICZ R. 4: 2

Końcowy wynik 8: 2 (28: 14) dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 4)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 4)

  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (8: 6)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 23 z dnia 11.12.2018r.

CZEREMCHA II - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” SOCHA Renata - „X” MOCZULSKI Rafał 3: 2

2) „B” PACZUSKA Paulina- „Y” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard- „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

4) „A” SOCHA Renata - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

7) „A” SOCHA Renata - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

10) SOCHA R./ PACZUSKA P. – MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W. 2: 4

Końcowy wynik 7: 3 (25: 11) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 3 pkt. (9: 3)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 3)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 24 z dnia 11.12.2018r.

HAJNÓWKA I - ŁOSICE

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 0

2) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0

3) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3

6) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 1

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

9) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 4: 3

Końcowy wynik 6: 4 ( 21: 17) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 0)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 6)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

6

6

0

16

51: 11

162: 64

II

HAJNÓWKA I

6

6

0

15

43: 17

150: 84

III

ŁOSICE

6

3

1

9

34: 26

136: 104

IV

CZEREMCHA I

6

2

1

7

26: 24

122: 117

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

2

1

6

26: 24

103: 98

VI

HAJNÓWKA II

5

2

0

5

22: 28

89: 115

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

6

0

1

1

14: 46

81: 161

VIII

CZEREMCHA II

6

0

0

0

11: 49

63: 163

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

6

16

51: 13

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

5

15

45: 9

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

6

15

47: 16

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

6

15

47: 18

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

6

13

47: 19

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

6

12

40: 24

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

11

40: 27

VIII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

10

40: 27

IX

Lipiński Janusz

Czeremcha I

6

10

40: 32

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

10

32: 27

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

10

33: 32

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

5

9

32: 25

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

6

9

37: 32

XIV

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

4

8

30: 14

XV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

6

7

33: 43

XVI

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

5

6

25: 23

XVII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

4

6

21: 20

XVIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

6

6

25: 32

XIX

Siennicki Sylwester

Łosice

6

6

29: 40

XX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

4

5

17: 21

XXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

4

2

7: 21

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

6

2

17: 50

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

6

2

15: 50

XXIV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

5: 16

XXVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXVII

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

3: 6

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

3

0

3: 21

XXXI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

3: 48

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

5

23: 15

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

4

18: 10

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

5

3

18: 15

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

3

13: 13

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

6

3

16: 18

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VI

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

4: 2

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

1

14: 16

VIII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

IX

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

X

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

0

5: 12

XI

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XIII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

 

W siódmej i ostatniej kolejce zagrają:

  • Hajnówka Oldboje Straż - Czeremcha II

  • Hajnówka II – Czeremcha I

  • Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka I

  • Łosice - „Top Spin” Siemiatycze

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.