Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 607

TENISOWE ZMAGANIA Z 13 LISTOPADA

20.11.2018

Kolejna rywalizacja w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym na szczeblu powiatu hajnowskiego w starszym roczniku szkół podstawowych, okazała się szczęśliwa dla gospodarzy tej imprezy, którzy wprowadzili do Finału Grupy Południowej reprezentację dziewcząt i chłopców. Po jednym zespole awans wywalczyły również uczennice z SP Czeremcha i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.

Za miejsca I – III uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Powiatowy Szkolny Związek składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji i nauczycielom WF tj. Alinie Awruk, Mirosławowi Krasnopolskiemu, Michałowi Panfilukowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

DZIEWCZĘTA: SP Narewka, SP Czeremcha, SP Nowokornino

 

SP

Narewka

SP

Czeremcha

SP

Nowokornino

Zwycięstwa

Miejsce

SP Narewka

X

0:4

4:0

4:4

II

SP Czeremcha

4:0

X

4:0

8:0

I

SP Nowokornino

0:4

0:4

X

0:8

III

Końcowa klasyfikacja dziewcząt rocz.2003 i mł.:

I miejsce – SP Czeremcha - awans do finału grupy południowej

(skład drużyny: Korza Kinga, Markiewicz Marlena, Ziniewicz Katarzyna, Zińczuk Agnieszka) – opiekun: Tomasz Szatyłowicz

II miejsce – SP Narewka - awans do finału grupy południowej

(skład drużyny: Rećko Gabriela, Lasota Magdalena, Lewsza Kinga, Krasnopolska Weronika) – opiekunowie: Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski

III miejsce – SP Nowokornino

(skład drużyny: Lewczuk Natalia, Parfieniuk Anna, Sidoruk Olga) – opiekun: Joanna Aleksiejuk


CHŁOPCY SP: SP Narewka, SP Czeremcha, SP Dubiny, SP Dubicze Cerkiewne, SP Nowokornino, SP Narew

 

SP

Narewka

SP

Czeremcha

SP

Narew

SP

Dubicze C.

SP

Dubiny

SP Nowo-

kornino

Pkt.

Miej.

SP

Narewka

X

4:0

4:0

4:2

4:0

4:0

5:0

I

SP

Czeremcha

0:4

X

1:4

0:4

4:1

4:0

2:3

III

SP

Narew

0:4

4:1

X

1:4

4:0

4:0

3:2

PK

SP Dubicze

Cerkiewne

2:4

4:0

4:1

X

4:0

4:0

4:1

II

SP

Dubiny

0:4

1:4

0:4

0:4

X

4:2

1:4

IV

SP

Nowokornino

0:4

0:4

0:4

0:4

2:4

X

0:5

V

Końcowa klasyfikacja chłopców rocz.2003 i mł. :

I miejsce – SP Narewka - awans do finału grupy południowej

(skład drużyny: Kardasz Jakub Piotr, Kołecki Jakub, Kowalczyk Karol, Gromotowicz Łukasz ) – opiekun: Michał Panfiluk

II miejsce – SP Dubicze Cerkiewne - awans do finału grupy południowej

(skład drużyny: Chumachenko Daniel, Holonko Łukasz, Wiśniewski Artur, Wojtach Bartek) – opiekun: Włodzimierz Misiejuk

III miejsce – SP Czeremcha

(skład drużyny: Czekuć Bartosz, Siemieniuk Mateusz, Stepaniuk Gabriel) – opiekun: Tomasz Szatyłowicz

IV miejsce – SP Dubiny

(skład drużyny: Kubicki Filip, Niepogoda Tomasz, Pucinik Mateusz, Siekan Sebastian) – opiekun: Jerzy Kuklik

V miejsce – SP Nowokornino

(skład drużyny: Greczan Krystian, Lewczuk Marcin, Martyniuk Bartosz) – opiekun: Joanna Aleksiejuk

SP Narew - PK

(skład drużyny: Kotowicz Krzysztof, Kutuzow Marek, Kutuzow Władysław) – opiekun: Paweł Pleskowicz

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ odbędzie się 26 listopada 2018r. o godz.10.00 w Dobrzyniewie Dużym. Zgłoszenia przez SRS do dnia 20.11.2018.

Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.