Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 601

DRUGA KOLEJKA DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

07.11.2018

W drugim rozdaniu Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym do najciekawszych i wyrównanych spotkań należały mecze: Łosice z Czeremchą I – 6: 4 dla zawodników z województwa mazowieckiego oraz Hajnówki II z Hajnówką Oldboje Straż – 6: 4 dla drugiej Hajnówki. Natomiast Czeremcha II musiała zdecydowanie oddać pola 1: 9 bardzo silnej drużynie ze Śledzianowa. Wyjazd Hajnówki pierwszej do Siemiatycz okazał się szczęśliwy, gdyż pokonali tam dobrze grający „Top Spin” 7: 3. Na miejscu pierwszym i drugim we wszystkich klasyfikacjach drużynowych i indywidualnych są drużyny: Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Jednak na podstawie lat ubiegłych miejsca w tabelach będą się wielokrotnie przetasowywać. Do rozegrania pierwszej rundy zostało jeszcze po pięć meczów.

MECZ nr 5 z dnia 24.10.2018r.

CZEREMCHA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” SOCHA Renata - „X” JADCZUK Wojciech 2: 3

2) „B” ZINIEWICZ Katarzyna- „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard- „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

4) „A” SOCHA Renata- „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

5) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

7) „A” SOCHA Renata - „Y” WSZOŁ Krzysztof 3: 1

8) „B” ZINIEWICZ Katarzyna - - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

10) SOCHA R./ ZINIEWICZ K. – JADCZUK W../ WSZOŁ K. 1: 4

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 7 ) dla Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 6 z dnia 26.10.2018r.

TOP SPIN SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA I

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech- „X” LUDWICZAK Janusz 3: 2

2) „B” MOCZULSKI Rafał - „Y” MISZCZUK Zbigniew 2: 3

3) „C” JAGIEŁŁO Przemysław „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

5) „B” MOCZULSKI Rafał - „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3

6) „C” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

8) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

9) „C” MOCZULSKI Tomasz - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. 4: 1

Końcowy wynik 7: 3 (26: 18) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 5)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (7: 8)

  • Moczulski Rafał (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 6)

  • Moczulski Tomasz (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 2)

  • Krysiński Wojciech (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Miszczuk Z./ Ludwiczak J. (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 7 z dnia 27.10.2018r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ – HAJNÓWKA II

1) „A” GERMAN Jerzy - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 1

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

4) „A” GERMAN Jerzy - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 2

7) „A” GERMAN Jerzy - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” CHARYTONOW Karol 2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 2

Końcowy wynik 6: 4 (23: 22) dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 6)

  • Kojło Marcin (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (7: 8)

  • German Jerzy (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (5: 6)

  • Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 8 z dnia 28.10.2018r.

CZEREMCHA I – ŁOSICE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 2: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” SINNICKI Sylwester 0: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” SINNICKI Sylwester 3: 1

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” SINNICKI Sylwester 3: 2

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 2: 4

Końcowy wynik 6: 4 (26: 19) dla drużyny z Łosic.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 6)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 7)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (9: 3)

  • Sinnicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

0

6

17: 3

55: 19

II

HAJNÓWKA I

2

2

0

5

15: 5

52: 26

III

ŁOSICE

2

1

1

3

11: 9

47: 37

IV

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

2

0

1

1

9: 11

40: 44

V

CZEREMCHA I

2

0

0

0

6: 14

31: 52

VI

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 17

15: 55

VII

HAJNÓWKA II

1

1

0

2

6: 4

23: 22

VIII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

0

0

0

3: 7

18: 26

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

6

18: 2

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

6

18: 4

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

5

18: 3

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

2

5

16: 4

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

5

16: 6

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

4

12: 8

VII

Charytonow Karol

Hajnówka II

1

3

9: 3

VIII

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 3

IX

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

3

14: 11

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

3

9: 6

XI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

2

3

14: 13

XII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

2

3

13: 12

XIII

Siennicki Sylwester

Łosice

2

2

12: 12

XIV

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

10: 14

XV

Socha Renata

Czeremcha II

2

2

9: 13

XVI

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

9: 14

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

8: 16

XVIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

1

7: 6

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

1

3: 2

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

5: 8

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

1

3: 16

XXIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

3: 6

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 3

XXV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 6

XXVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

0

3: 17

XXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

2

0

0: 18

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

2

8: 3

II

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

2

2

8: 4

III

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

IV

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

1

4: 2

V

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

1

6: 5

VI

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

VIII

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

1: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

0

3: 8

 

W trzeciej kolejce zagrają:

  • Hajnówka I – Hajnówka Oldboje Straż

  • Team Śledzianów Ciechanowiec - „Top Spin” Siemiatycze

  • Czeremcha I – Czeremcha II

  • Łosice – Hajnówka II

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.