Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 594

PIERWSZA KOLEJKA DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

29.10.2018

W nieco w zmienionym składzie rozpoczęła się Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym na sezon 2018/2019. Zrezygnowały zespoły: TL Białowieża i Siemiatycze. Natomiast ich miejsce zastąpiły: Łosice (woj. mazowieckie) i Oldboje Straż Hajnówka. W pierwszej kolejce Czeremcha I i II przegrały swoje spotkania na wyjeździe po 2: 8. Wicelider z poprzedniego sezonu Team Śledzianów Ciechanowiec oddał tylko dwa punkty (jeden indywidualny i jeden deblowy). Debiutanci w lidze (Łosice i Oldboje Straż Hajnówka) podzielili między sobą punkty. Ich mecz zakończył się wynikiem 5: 5. Drużynowo i w grze podwójnej po jednym zwycięstwie fotel lidera i wicelidera okupuje Hajnówka I i Team Śledzianów Ciechanowiec. Na prowadzeniu w klasyfikacji indywidualnej z kompletem punktów jest czterech zawodników: Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I), Pietruszewski Jarosław (Łosice) oraz Jadczuk Wojciech i Wszoł Krzysztof (obaj z Teamu Śledzianów Ciechanowiec).

MECZ nr 1 z dnia 12.10.2018r.

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA II

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SOCHA Renata 0: 3

2) „B” LUDWICZAK Janusz- „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 1: 3

3) „C” MISZCZUK Zbigniew- „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” LUDWICZAK Janusz - „X” SOCHA Renata 3: 0

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

7) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

8) „B” LUDWICZAK Janusz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” SOCHA Renat 3: 0

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – SOCHA R./ ZINIEWICZ K. 4: 2

Końcowy wynik 8: 2 (26: 8) dla Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 6)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Ludwiczak Janusz/ Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 2 z dnia 15.10.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – CZEREMCHA I

1) „A” KOSTRZYŃSKI Sławek - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 1

3) „C” JADCZUK Wojciech- „ Z” STEPANIUK Adam 3: 0

4) „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” STEPANIUK Adam 3: 0

5) „B” WSZOŁ Krzysztof- „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 1

6) „C” JADCZUK Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

7) „A” KOSTRZYŃSKI Sławek - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” STEPANIUK Adam 3: 1

9) „C” JADCZUK Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

10) KOSTRZYŃSKI Sł./ WSZOŁ K. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 1: 4

Końcowy wynik 8: 2 (26: 12) dla Team Śledzianów Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 3 z dnia 18.10.2018r.

ŁOSICE – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” TARAPATA Paulina - „X” GERMAN Jerzy 3: 2

2) „B” SIENNICKI Sylwester „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

3) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław- „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” TARAPATA Paulina - „Z” KOJŁO Marcin 0: 3

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” GERMAN Jerzy 2: 3

6) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

7) „A” TARAPATA Paulina - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 1: 3

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” KOJŁO Marcin 1: 3

9) „C” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” GERMAN Jerzy 3: 0

10) PIETRUSZEWSKI Jar./ SIENNICKI S. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 2: 4

Końcowy wynik 5: 5 (21: 18).

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 0)

  • Kojło Marcin (Oldboje Straż Hajnówka ) – 2 pkt. (6: 4)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

  • German Jerzy (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (5: 8)

  • Tarapata Paulina (Łosice) – 1 pkt. (4: 8)

  • Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Oldboje Straż Hajnówka ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 4 HAJNÓWKA II – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE przełożony na termin późniejszy.

 

TABELA DRUŻYNOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

1

1

0

3

8: 2

26: 8

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

0

3

8: 2

26: 12

III

ŁOSICE

1

0

1

1

5: 5

21: 18

IV

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

1

0

1

1

5: 5

18: 21

V

CZEREMCHA I

1

0

0

0

2: 8

12: 26

VI

CZEREMCHA II

1

0

0

0

2: 8

8: 26

VII

HAJNÓWKA II

0

-

-

-

-

-

VIII

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

0

-

-

-

-

-

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

1

3

9: 0

II

Pietruszewski Jarosław

Łosice

1

3

9: 0

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 2

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 3

V

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

2

7: 3

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

1

2

7: 3

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

1

2

6: 3

VIII

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

1

2

6: 4

IX

Siennicki Sylwester

Łosice

1

1

6: 6

X

Lipiński Janusz

Czeremcha I

1

1

6: 7

XI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

5: 8

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

1

1

3: 6

XIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

3: 7

XV

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

3: 7

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

1

0

1: 9

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

0

1: 9

XVIII

Kowlaski Ryszard

Czeremcha II

1

0

0: 9

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

1

4: 1

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

1

4: 2

III

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 2

IV

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

V

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

2: 4

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

1: 4

 

W drugiej kolejce zagrają:

  • Czeremcha II – Team Śledzianów Ciechanowiec

  • „Top Spin” Siemiatycze – Hajnówka I

  • Hajnówka Oldboje Straż – Hajnówka II

  • Czeremcha I - Łosice

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.