Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 573

LIGA MŁODZIEŻOWA - KOLEJKA Z 22-23 WRZEŚNIA 2018

26.09.2018

W weekend odbyła się kolejna seria spotkań w ramach Ligi wojewódzkiej. Żaki na turnieju rogrywanym w Hajnówce potwierdziły swoje aspiracje do walki o czołowe miejsca w grupie.

Dla pozostałych hajnowskich zespołów przeciwnicy byli mniej łaskawi, żadna z drużyn nie zdobyła punktu.

 

Juniorzy Młodsi - pauza


Turniej Żaków w Hajnówce

Wyniki drużyn OSiR:

OSiR Hajnówka – OSiR II Hajnówka 3:0

Bramki: Jakub Walesiuk 3

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:3

OSIR II Hajnówka – Pasja Hajnówka 2:0

Bramki: Wojciech Dawidziuk, Tymoteusz Tomaszuk

OSiR Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 0:0

Orzeł Siemiatycze – OSiR II Hajnówka 5:0

OSiR Hajnówka – Pasja Hajnówka 1:0

Bramka: Jakub Walesiuk

OSiR II Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 0:2

 

Tabela po II turnieju:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

18

25:1

2

MOSiR Bielsk Podlaski

16

12:1

3

OSiR Hajnówka

15

9:3

4

OSiR II Hajnówka

4

3:21

5

Pasja Hajnówka

1

1:24

Skład OSiR Hajnówka oraz OSiR II Hajnówka: Oskar Falkowski, Arkadiusz Kalinowski, Kamil Sacharczuk, Tomasz Trojan, Jakub Walesiuk, Gabriel Żabiński, Fabian Wasiluk, Igor Tichoniuk, Michał Żur, Angelika Aleksiejuk, Wojciech Dawidziuk, Aleksander Janowicz,


Trampkarze

Rudnia Zabłudów – OSiR Hajnówka 3:1 (1:1)

Bramka dla OSiR: Olivier Osipiuk 28'

Skład OSiR: Arkadiusz Wołodko, Rafał Wakuluk, Jakub Giermaniuk, Filip Mazur, Mariusz Dobosz, Olivier Osipiuk, Tomasz Niepogoda, Jakub Karpiuk, Dawid Bugwin, Erwin Mazuruk, Dominik Zera, Jakub Krywoszej, Trener Marcin Sawczyński


Młodziki 2006

D1: Pasja Kleosin – OSiR Hajnówka 9:1 (7:0)

Bramka dla OSiR: Kamil Moszczyński 50'

Skład OSiR: Maksymilian Czeremczuk, Damian Jurczuk, Adrian Rogacki, Kamil Moszczyński, Jakub Owerczuk, Piotr Romańczuk, Mateusz Artemiuk, Bartosz Jerzyk, Wojciech Niepogoda, Piotr Gierasimiuk. Trener Marek Hanula

Tabela:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

MOSiR Bielsk Podlaski

10

10:4

2

Orzeł Siemiatycze

9

30:3

3

AP Brylant Bielsk Podlaski

7

9:15

4

Pasja Kleosin

6

14:6

5

OSiR Hajnówka

6

11:14

6

COKiS Ciechanowiec

4

6:8

7

KS Michałowo

1

4:6

8

Gryfik Gródek

0

2:11

9

Rudnia Zabłudów

0

2:21

 


Młodziki 2007

D2: KP Wasilków – OSiR Hajnówka 6:0 (0:0)

Tabela:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Wasilków

10

13:1

2

Ruch Wysokie Mazowieckie

9

11:1

3

Orzeł Siemiatycze

7

21:6

4

Pektus Łapy

7

11:9

5

OSiR Hajnówka

7

11:13

6

MKS Pogoń łapy

3

9:14

7

Sparta 1951 Szepietowo

3

5:11

8

Skorpion Kalnica

0

2:12

9

Magnat Juchnowiec Kościelny

0

2:15

 

Skład OSiR: Paweł Gierasimiuk, Oskar Tellos, Jakub Lewczuk, Iwo Rynkowski, Bartosz Birycki, Jan Kaczoch, Bartosz Ostapczuk, Adrian Dunda, Mateusz Rybak, trener Andrzej Grygoruk

 

Tomasz Dobosz, Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.