Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 566

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 8-9 WRZEŚNIA 2018

11.09.2018

W miniony wekend słoneczna pogoda nie sprzyjała wszystkim młodzieżowym drużynom OSiR Hajnówka. Jedynie zwycięsko z pojedynków wyszły nasze Żaki i drużyna Młodzików (2007).


ŻAKI

W sobotnim, pierwszym turnieju ligowym, z bardzo dobrej strony zaprezentowały się Żaki. W swoim debiucie na boisku w Hajnówce nie przegrały żadnego pojedynku. Dwa zwycięstwa i dwa remisy pozwoliły naszym najmłodszym piłkarzom uplasować sie w czołówce drużyn prowadzacych w grupie 11. Ustepują drużynie z Bielska Podlaskiego i Siemiatycz jedynie gorszym bilansem bramkowym.

Wyniki OSiR po I turnieju w Hajnówce:

OSiR Hajnówka – Pasja Hajnówka 3:0

Bramki: Kamil Sacharczuk, Jakub Pieczarka, Jakub Walesiuk

OSiR Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 0:0

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:0

OSiR Hajnówka – OSiR II Hajnówka 2:0

Bramki: Tomasz Trojan, Łukasz Żmieńko

OSiR II Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:4

OSiR II Hajnówka – Pasja Hajnówka 1:1

Bramka: Tymoteusz Tomaszuk

OSiR II Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 0:4

Tabela po I Turnieju:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

8

12:0

2

MOSiR Bielsk Podlaski

8

7:0

3

OSiR Hajnówka

8

5:0

4

OSiR II Hajnówka

1

1:11

5

Pasja Hajnówka

1

1:15


Skład Żaków OSiR Hajnówka i OSiR II Hajnówka: Oskar Falkowski, Arkadiusz Kalinowski, Jakub Pieczarka, Kamil Sacharczuk, Tymoteusz Tomaszuk, Tomasz Trojan, Jakub Walesiuk, Gabriel Żabiński, Łukasz Żmieńsko, Michał Żur, Wojciech Dawidziuk, Aleksander Janowicz, Janusz Sacharczuk, Kamil Hłasko, Krystian Hłasko, Igor Tichoniuk, Grzegorz Bura, Trener Tomasz Dobosz


MŁODZIKI (2006)

Zespół Młodzików (rocznik 2006) mimo dobrego występu na boisku w Pilikach, został pokonany przez Brylant Bielsk Podlaski. Wrównany mecz, prowadzony w szybkim tempie, mógł się wszystkim podobać. Zawodnicy obydwóch drużyn nie bali się atakowć, a co za tym idzie, dochodziło do wielu spięć pod bramkami. Niestety, lepszy bilans strzelonych goli był po stronie gospodarzy i to oni zgarneli komplet punktów. Mniejmy nadzieję, że nasi podopieczni w następnych pojedynkach będą bardziej skuteczni.

Młodzik (2006) Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 4:2 (2:0)

Bramki dla OSiR: Piotr Gierasimiuk 34' i Kamil Moszczyński 50'.

Skład OSiR Hajnówka: Mateusz Artemiuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk, Bartosz Jerzyk, Damian Jurczuk, Kamil Moszczyński, Patryk Niczyporuk, Wojciech Niepogoda, Adrian Rogacki, Piotr Romańczuk, Mateusz Wroceński, Mateusz Zieniuk. Trener Marek Hanula


TRAMPKARZE

Drużyna Trampkarzy udała się do Białegostoku na mecz z jednym z faworytów do mistrzostwa województwa. Rywal dominował w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i wysoka przegrana naszych trampkarzy nie była niespodzianką. Miejmy nadzieję, że szybko otrząsną się z przegranej i w kolejnym meczu ligowym wynik będzie korzystniejszy.

Trampkarze (2004/2005) MOSP II Białystok – OSiR Hajnówka 13:0 (8:0)

Skład OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin, Roman Chumachenko, Jakub Giermaniuk, Jan Karpiuk, Filip Mazur, Tomasz Niepogoda, Olivier Osipiuk, Mariusz Dobosz, Rafał Wakuluk, Arkadiusz Wołodko, Dominik Zera, Daniel Chumachenko, Jakub Krywoszej, Erwin Mazuruk. Trener Marcin Sawczyński


MŁODZIKI (2007)

W niedzielne przedpołudnie na boisku w Łapach drugi zespół Młodzików (2007) odniósł cenne zwycięstwo nad Pogonią Łapy, strzelając o jedną bramkę więcej od gospodarzy. Z meczu na mecz widać w hajnowskim zespole coraz większą pewność siebie, co daje nadzieję na dalsze dobre występy naszych piłkarzy.

Młodziki (2007): Pogoń Łapy – OSiR Hajnówka 3:4 (1:2)

Bramki dla OSiR: Aleksander Janiel 19',57', Bartosz Birycki 6', Oskar Tellos 44'.

Skład OSiR Hajnówka: Szymon Jabłoński, Aleksander Janiel, Iwo Rynkowski, Oskar Tellos, Bartek Birycki, Paweł Gierasimiuk, Paweł Golonko, Jan Kaczoch, Bartek Ostapczuk, Hubert Kolado, Filip Borowik, Kacper Ostrowski. Trener Andrzej Grygoruk.


JUNIORZY MŁODSI

Jedynie przez pierwsze 10 minut na boisku w Ciechanowcu nasz zespół posiadał niewielką przewagę w meczu. Dwie szybko stracone bramki po szkolnych błędach obrony spowodowały duży chaos w poczynaniach naszych zawodników.  Z minuty na minutę oddawali inicjatywę piłkarzom z Perlejewa, którzy ostatecznie wygrali rywalizację zasłużenie. Mimo dużego wysiłku jaki włożyli nasi piłkarze w ten mecz, to był najsłabszy ich występ z do tej pory rozegranych spotkań i miejmy nadzieję, że ostatni. Kolejny mecz Juniorzy rozegrają w środę 12 września, a przeciwnikiem będzie zespół Rudni Zabłudów. Zapraszamy.

Juniorzy Młodsi: Iskra Perlejewo – OSiR Hajnówka 5:1 (3:1)

Bramka dla OSiR: Filip Kot 15'.

Skład OSiR Hajnówka: Krzysztof Masajło, Jakub Czarnocki, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Julian Ostapczuk, Maciej Ignatowicz, Paweł Sieńczuk, Filip Kot,, Stanisław Artemiuk (Marcel Tomaszuk 12'), Daniel Chodakowski, Daniel Kozaczuk ( Krzysztof Pieczarka 60'). Trener Marek Hanula.
 

Marek Hanula, Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.