Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13361
W sumie: 13361

News

News zdjęcie id 507

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 12-13 MAJA 2018 R

15.05.2018

Za nami kolejna seria meczów w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

W sobotę, 12 maja, swój ligowy mecz rozegrali Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka. Tym razem w roli gospodarza pokonali faworyzowaną Pogoń Łapy 1:0
 

JUNIORZY MŁODSI

Ciekawie zapowiadał się mecz Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka i Pogoni Łapy.

Tylko zwycięstwo w tym spotkaniu jednej i drugiej drużynie dawało szanse na kontakt ze ścisłą czołówką tabeli. Od początku mecz był zacięty i wyrównany. Starszy wiekowo zespół gości górował warunkami fizycznymi, ale nasza drużyna przeciwstawiła się dobrą organizacją gry i ofiarnością.

Blok hajnowskiej obrony kierowany przez bramkarza Gabriela Litwinowicza sprawował się bez zarzutu, skutecznie rozbijając ataki przyjezdnych. Kiedy wydawało się, że nie zobaczymy w tym meczu bramek, jedną nielicznych składnych akcji naszych napastników w polu karnym Pogoni na zwycięskiego gola zamienił Bartosz Olszewski.

OSiR Hajnówka ostatecznie wygrał mecz i nadal liczy się w rywalizacji o czołowe miejsce w tabeli grupy 2. Następnym rywalem piłkarzy Ośrodka Sportu będzie Ruch Wysokie Mazowieckie, który 20 maja będzie gospodarzem zawodów.

Juniorzy Młodsi (rocznik 2001 i młodsi): OSiR Hajnówka - Pogoń Łapy 1:0 (0:0)

Bramka: Bartosz Olszewski 59’

Skład OSiR: Gabriel Litwinowicz, Maciej Ignatowicz (Piotr Wojciuk 50’),Krystian Dutkowski, Karol Rogoziński, Andrzej Parfieniuk, Krzysztof Masajło (Daniel Chodakowski 41’), Paweł Sieńczuk, Jakub Borowski, Jakub Mikołajczuk, Bartosz Olszewski, Krzysztof Pieczarka (Piotr Daniszewski 15’) (Julian Ostapczuk 65’). Trener Marek Hanula.


ORLIKI


Z kolei w niedzielę zawodnicy rocznika 2007 rozegrali III turniej ligowy. Tym razem na boisku w Juchnowcu doznali pierwszych niepowodzeń. Strata kompletu punktów z gospodarzami zawodów i remis z Pogonią można uznac za niespodziankę, ponieważ nasz zespół do tej pory był jedynym, który nie doznał porażki. Mimo straty punktów podopieczni Andrzeja Grygoruka nadal prowadzą w tabeli grupy 10.

Wyniki III turnieju Orlików: Pogoń Łapy – Rudnia Zabłudów 2:6

Pasja Kleosin – OSiR Hajnówka 2:1

OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 0:0

Rudnia Zabłudów – Pasja Kleosin 3:2

Pasja Kleosin – Pogoń Łapy 1:3

OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów 1:0


Bramki dla OSiR: Bartosz Birycki. Iwo Rynkowski

Skład OSiR: Kacper Ostrowski, Iwo Rynkowski, Jakub Lewczuk, Bartosz Birycki, Szymon Jabłoński, Paweł Golonko, Paweł Gierasimiuk, Oskar Tellos, Filip Borowik, Jan Kaczoch, Hubert Kolado, Nikola Osipczuk, Bartosz Ostapczuk, trener Andrzej Grygoruk


TRAMPKARZE


W niedzielne przedpołudnie Trampkarze zmierzyli się w Bielsku Podlaskim z miejscowym MOSiR-em. Spotkanie z bielszczanami, jak się okazało było bardzo trudnym zadaniem. Już od pierwszej minuty podopieczni Marcina Sawczynskiego zostali zepchnięci pod własne pole karne, z którego mieli problemy z przeniesieniem ciężaru gry na połowę przeciwnika.

Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska i przewagę fizyczną nad naszymi chłopakami, trafiając do naszej bramki 11 razy, na które nasz zespół odpowiedział tylko 3 golami. Mimo wysokiej porażki zawodnicy zasłużyli na słowa uznania za prowadzoną otwartą grę do ostatniej minuty zawodów. Walczyli tego dnia, na ile potrafili i za to chłopcom należą się brawa. W najbliższą niedzielę Trampkarze grają w Hajnówce ze Skorpionem Kalenica.

Trampkarze: MOSiR Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 11:3 (5:0)

Bramki dla OSiR: Daniel Kozaczuk, Roman Chumachenko, Jakub Karpiuk

Skład OSiR: Roman Chumachenko, Mariusz Dobosz, Jakub Karpiuk, Olivier Osipiuk, Łukasz Jurczuk, Krystian Szymczak, Arkadiusz Wołodko, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Dominik Zera, Dominik Topolski, Kacper Chursa, Dominik Czyżewski, Daniel Chumachenko, trener Marcin Sawczyński.

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.