Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13349
W sumie: 13349

News

News zdjęcie id 499

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 28-29 KWIETNIA 2018 R

30.04.2018

Sezon ligowych piłkarskich zmagań powoli się rozkręca. Trzy drużyny OSiR Hajnówka swoje mecze rozegrały na wyjeździe. Tylko Juniorzy Modsi „odpoczywali”, ponieważ z rozgrywek wycofał się Gryfik Gródek.

ORLIKI

W sobotę zespół Orlików udał się do Łap na drugi w tej rundzie rozgrywek turniej. Ich przeciwnikami były drużyny: Pogoń Łapy, Rudnia Zabłudów oraz Pasja Kleosin. Spotkania były rozgrywane 2x10 minut, tak więc każdy z uczestników miał możliwośc gry. Nasz zespół nie zawiódł i wygrał wszystkie spotkania, stając się jedyną drużyną bez porażki. Po dwóch rozegranych turniejach jest zdecydowanym liderem w swojej grupie. Trzecie spotkanie turniejowe zostanie rozegrane w Kleosinie i miejmy nadzieję, że z podobnym skutkiem.

Wyniki turnieju:

OSiR Hajnówka – Pasja Kleosin 2:1

Bramki dla OSiR: Olek Janiel – 2

OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów 3:1

Bramki dla OSiR: Olek Janiel – 2, Bartek Birycki - 1

OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 4:1

Bramki dla OSiR: Olek Janiel – 2, Oskar Tellos- 1, Iwo Rynkowski - 1

Pozostałe wyniki: Pogoń Łapy – Rudnia Zabłudów 0:2, Pogoń Łapy – Pasja Kleosin 3:0, Rudnia Zabłudów - Pasja Kleosin 1:2

Skład OSiR: Nikola Osipczuk, Paweł Gierasimiuk, Oskar Tellos, Iwo Rynkowski, Szymon Jabłoński, Bartosz Birycki, Aleksander Janiel, Filip Borowik, Paweł Golonko, Jan Kaczoch, Jakub Lewczuk. Opiekunowie Marek Hanula i Dariusz Rynkowski.

MŁODZIKI

Tego samego dnia do Zabłudowa udał się zespół Młodzików. Nasza drużyna bardzo chciała wypaść jak najlepiej i pozostawić po sobie dobre wrażenie, ale się nie udało. Obie drużyny stworzyły wyrównane widowisko. Pomimo, że hajnowianie mieli więcej okazji , by otworzyć wynik meczu, to niestety grali nieskutecznie i żadnej z szans nie udało się zamienić na bramki. Stare porzekadło piłkarskie mówi, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą” i stało się to, czego nie zakładaliśmy - punkty zostały w Zabłudowie. Kolejny mecz odbędzie się 5 maja w Hajnówce a rywalem będzie Pogoń Łapy

Młodziki: Rudnia Zabłudów – OSiR Hajnówka 3:0

Skład OSiR: Mariusz Dobosz, Jakub Karpiuk, Erwin Mazuruk, Dawid Bugwin, Olivier Osipiuk, Adrian Rogacki, Mateusz Artemiuk, Partyk Niczyporuk, Kamil Moszczyński, Piotr Gierasimiuk, Daniel Chumachenko, Maciej German, Aleksandra Ostaszewska, Damian Jurczuk, trener Tomasz Dobosz.

TRAMPKARZE

Niedzielny wyjazd naszych trampkarzy do Siemiatycz także nie był udany. Drużyna gospodarzy wygrała zasłużenie, a nasi zawodnicy muszą szybko przemyślec podejście do swoich obowiązków, wyciagnąć wnioski, odbudować monolit drużyny i powalczyć w kolejnych meczach z lepszym efektem.

Trampkarze: Orzeł Siemiatycze – OSiR Hajnówka (5:0) 13:1

Bramka dla OSiR: Stanisław Artemiuk

Skład OSiR: Dominik Topolski, Arkadiusz Wołodko, Jakub Czarnocki, Rafał Wakuluk, Dominik Zera, Stanisław Artemiuk, Filip Kot, Roman Chumachenko, Daniel Kozaczuk, Igor Wappa, trener Marcin Sawczyński.

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.