Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 492

PIERWSZE WIOSENNE MECZE LIGOWE

16.04.2018

W minioną sobotę, 14 kwietnia, drużyna Juniorów Młodszych rozpoczęła rundę wiosenną w Lidze Podlaskiego ZPN. Pierwszym rywalem naszego zespołu była mocna drużyna z Siemiatycz. Mecz od samego początku miał bardzo wyrównany przebieg, a większość akcji toczyła się w środkowej strefie boiska. W tym okresie gry okazję do otwarcia wyniku miał Karol Rogoziński, lecz jego strzał z głowy minimalnie minął bramkę gości. Do przerwy stan meczu nie uległ już zmianie, między innymi dzięki dobrym interwencjom Michała Gagana, który mimo odniesionej kontuzji, wytrwał na bramce do końca spotkania. W drugiej odsłonie obraz gry nie zmienił się, ale w końcówce meczu nastąpiło rozprężenie w naszej grze obronnej, co skrzętnie wykorzystał rywal, zdobywając komplet punktów. Najstarsza drużyna OSiR, mimo dobrego występu, spotkanie zakończyła porażką, ale wszyscy nasi zawodnicy za swoją postawę w meczu zasłużyli na słowa uznania.

Teraz nastąpi przerwa w rozgrywkach z uwagi na wycofanie się drużyn Orlęta Czyżew i Gryf Gródek. W następnym meczu, 5 maja, Juniorzy zmierzą się na wyjeździe z Narwią w Choroszczy.

Miła informacja napłynęła z sobotnich Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych o mistrzostwo województwa podlaskiego, w których nasz zawodnik Juniorów Młodszych Paweł Sieńczuk w gronie 58 startujących lekkoatletów na dystansie 1500 m zajął wysokie 8 miejsce i był najwyżej sklasyfikowanym z powiatu hajnowskiego. Gratulacje!!

Juniorzy Młodsi - rocznik 2001 i młodsi: OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:3 (0:0)

Skład OSiR: Michał Gagan, Piotr Wojciuk, Karol Rogoziński, Krystian Dutkowski, Andrzej Parfieniuk, Maciej Ignatowicz (Krzysztof Pieczarka 70’), Jakub Borowski, Bartek Olszewski, Krzysztof Masajło (Julian Ostapczuk 41’), (Gabriel Litwinowicz 58'), Piotr Daniszewski (Daniel Chodakowski 53’), Jakub Mikołajczuk.Trener Marek Hanula


Udaną inaugurację rundy wiosennej mają za sobą Młodziki. Nasza drużyna zdobyła komplet punktów strzelając rywalom z Ciechanowca 3 bramki. Zwycięski mecz pokazał, że drużyna Młodzików zrobiła duży postęp pod względem organizacji gry i w technice indywidualnej. Trener dał możliwośc pogrania wszystkim zawodnikom, co powinno procentować w następnych spotkaniach.

Na dodatkową informację zasługuje fakt powołania Oli Ostaszewskiej po raz drugi z rzędu do kadry województwa podlaskiego dziewcząt U 13. Nasza zawodniczka rozegrała cały mecz przeciwko reprezentacji województwa Kujawsko – Pomorskiego i mamy nadzieję, że zadomowi się w kadrze na dłużej. Trzymamy kciuki!!

Młodziki - rocznik 2005 i młodsi: OSiR Hajnówka – COKiS Ciechanowiec 3:1 (3:1)

Bramki dla OSiR: Jakub Karpiuk 15',24', Mariusz Dobosz 20'.

Skład OSiR: Mateusz Artemiuk, Maciek German, Piotr Gierasimiuk, Damian Jurczuk, Patryk Niczyporuk, Mateusz Zieniuk, Damian Butrymowicz, Dawid Bugwin, Daniel Chumachenko, Olivier Osipiuk, Ola Ostaszewska.Trener Tomasz Dobosz.

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.