Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 439

DRUŻYNOWA LIGA AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM - 3 KOLEJKA

27.11.2017

Jedna trzecia rundy za nami. Niektóre zespoły nie wytrzymały tempa i oddały mecze walkowerem. Z takiej łatwej zdobyczy skorzystały Siemiatycze i Top Spin Siemiatycze. Pozostałe reprezentacje musiały punkty wywalczyć. Team Śledzianów - Ciechanowiec bez problemu pokonał Czeremchę II, a Hajnówka I stoczyła zacięty bój z Czeremchą I. Rywalizacja tych dwóch zespołów od kilku sezonów toczy się ze zmiennym szczęściem. W tym roku nieco lepsza okazała się Hajnówka I i dzięki temu przesunęła się drużynowo na pierwsze miejsce. W klasyfikacji indywidualnej w dalszym ciągu na prowadzeniu jest zawodnik Siemiatycz – Daniel Sawicki przed parą z Hajnówki I Zbigniewem Miszczukiem i Jerzym Mieczyńskim. W grze podwójnej cztery teamy mają po dwa zwycięstwa i dzieli ich tylko różnica setów.

MECZ nr 9

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA I

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 1

4) LUDWICZAK J./ MISZCZUK Z. – LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. 4: 0

5) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” MAKULSKI Andrzej 2: 3

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0

7) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

Końcowy wynik 4: 3 (17: 12) dla drużyny Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 1)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 5)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 3)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 5)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 5)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 10

SIEMIATYCZE - TL BIAŁOWIEŻA

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE:

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Sawicki Daniel/ Jagiełło Przemek – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 11

TOP-SPIN” SIEMIATYCZE - DUBINY

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 12

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC – CZEREMCHA II

1) „A” WSZOŁ Krzysztof - „Y” SOCHA Renata 3: 1

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” PACZUSKA Paulina 3: 2

3) „C” MOCZULSKI Robert - „ Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 2

4) WSZOŁ K./ JADCZUK W. – SOCHA R./ PACZUSKA P. 4: 0

5) „A” JADCZUK Wojciech - „X” PACZUSKA Paulina 3: 0

6) „C” MOCZULSKI Robert - „Y” SOCHA Renata 2: 3

7) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” KOWALSKI R. 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 (16: 18) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 2)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 0)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec)) – 1 pkt. (3: 1)

  • Robert Moczulski (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 5)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (4: 5)

Debel: Wszoł K/ Jadczuk W. – 1 pkt. (4: 0)

Pauzowała – Hajnówka II

 

TABELA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety         

I

HAJNÓWKA I

3

3

7

16: 5

58: 23

II

SIEMIATYCZE

3

2

7

16: 5

35: 22

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

2

2

6

14: 0

22: 5

IV

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

5

10: 4

37: 26

V

HAJNÓWKA II

2

2

4

9: 5

33: 23

VI

CZEREMCHA I

3

1

5

13: 8

52: 37

VII

CZEREMCHA II

3

0

2

5: 16

27: 59

VIII

DUBINY

2

0

0

1: 20

12: 43

IX

TL BIAŁOWIEŻA

3

0

0

0: 21

6: 44

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

3

6

12: 0

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

3

5

17: 5

III

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

5

17: 6

IV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

4

14: 8

- „ -

Lipiński Janusz

Czeremcha I

3

4

15: 9

- „ -

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

2

4

12: 6

VII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

4

6: 1

- „ -

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

4

6: 1

- „ -

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

4

14: 9

X

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

4

6: 2

XI

Socha Renata

Czeremcha II

3

4

15: 13

XII

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

4

9: 9

XIII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

3

4

7: 9

XIV

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

3

11: 5

XV

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

3

15: 13

XVI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

2

6: 2

XVII

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

2

7: 6

- „ -

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

2

7: 6

XIX

Hajduk Marek

Hajnówka II

2

2

7: 7

XXI

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXII

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

2

1

6: 8

XXIII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

2: 3

XXIV

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXV

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXVI

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXVII

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXIX

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

3

0

2: 12

- „ -

Borysiuk Damian

TL Białowieża

3

0

2: 12

XXXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

3

0

1: 12

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

3

0

0: 12

XXXIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

3

0

4: 18

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

2

2

8: 0

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

2

10: 4

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

2

4: 1

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

2

8: 5

V

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

1

1

4: 0

VI

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

1

4: 6

V

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

VI

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

3

1

6: 10

VII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

VIII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

IX

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

W czwartej kolejce zagrają:

Top Spin Siemiatycze – Team Śledzianów Ciechanowiec

Czeremcha I – Hajnówka II

Siemiatycze – Czeremcha II

TL Białowieża - Dubiny

Pauzuje – Hajnówka I.

 

Organizator – Janusz Ludwiczak 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.