Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 391

LIGA MŁODZIEŻOWA - KOLEJKA Z 10-11 WRZEŚNIA 2017

12.09.2017

Sezon ligowych piłkarskich zmagań powoli się rozkręca. 10 września odbyły się dwa wyjazdy drużyn OSiR, a wyjątkowo w poniedziałek, 11 września, w Hajnówce swój drugi pojedynek ligowy rozegrali Tramkarze.

Drużyna Młodzików udała się do Pilik na mecz z miejscowym Brylantem Bielsk Podlaski. Nasza drużyna bardzo chciała wypaść jak najlepiej i pozostawić po sobie dobre wrażenie i udało im się to w 100%.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy, czego skutkiem była zdobyta bramka. Ten gol nie załamał hajnowskich Młodzików, którzy dążyli do szybkiego wyrównania. Ta sztuka udała im się po indywidualnej akcji Mariusza Dobosza tuż po wznowieniu drugiej połowy. Po tej bramce nasza drużyna kontrolowała grę i groźnie strzelała na bramkę gospodarzy. Niestety po fantastycznym strzale z rzutu wolnego nasz bramkarz skapitulował po raz drugi. Pomimo upływu czasu Młodziki z Hajnówki ruszyli do szturmu, aby ten mecz wygrać. Zdecydowane ataki przyniosły efekt w postaci trzech goli. Brylant był w stanie jeszcze odpowiedzieć jedną bramką, ale ze zwycięstwa cieszyli się nasi zawodnicy. Gratulacje należą się dla całej drużyny za postawę na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Kolejny mecz odbędzie się 17 września w Hajnówce a rywalem będzie Rudnia Zabłudów.

Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 3:4 (1:0)

Bramki dla OSiR: Mariusz Dobosz, Jakub Karpiuk, Kamil Moszczyński 2

Tabela Młodzików na dzień 12 września:

Miejsce

Nazwa drużyny

Rozegrane

mecze

Punkty

Bramki

1

AP Talent II Białytok

2

6

12:2

2

Pogoń Łapy

2

6

7:0

3

Orzeł Siemiatycze

2

3

19:4

4

MOSP II Białytok

1

3

8:0

5

MOSP Białytok

1

3

3:0

6

OSiR Hajnówka

2

3

5:11

7

AP Brylant Bielsk Podlaski

2

0

3:6

8

KS Wasilków

1

0

0:3

9

Rudnia Zabłudów

1

0

0:5

10

KS Michałowo

1

0

0:8

11

COKiS Ciechanowiec

1

0

0:18

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Mariusz Dobosz, Oskar Szumowski, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Aleksandra Ostaszewska, Patryk Niczyporuk, Bartosz Jerzyk, Mateusz Wroceński, Kamil Moszczyński, Aleksander Pawluczuk, Mateusz Artemiuk, Adrian Rogacki, Piotr Romańczuk, Olivier Osipiuk, Erwin Mazuruk, Damian Jurczuk, trener Tomasz Dobosz


Tego samego dnia do Zabłudowa na swój pierwszy turniej ligowy udały się Orliki. Ich przeciwnikami były zespoły: KS Michałowo, AP Brylant Bielsk Podlaski, Orzeł Siemiatycze oraz gospodarze Rudnia Zabłudów. Spotkania były rozgrywane po 15 minut, więc każdy z chłopaków miał możliwość gry. Warto wspomnieć, że dla niektórych z nich był to pierwszy turniej w ich karierze. Pomimo braku doświadczenia, każdy z nich starał się z całych sił, aby wspomóc drużynę i pokazać się z dobrej strony. Zwycięstwo nad gospodarzami pokazało, że drzemie w nich ogromny potencjał i w kolejnych turniejach wyniki będą jeszcze lepsze. Następny turniej odbędzie się za dwa tygodnie w Hajnówce.

Wyniki Orlików:

OSiR Hajnówka – AP Brylant Bielsk Podlaski 0:9

Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka 4:5

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 2:5

KS Michałowo – OSiR Hajnówka 9:2

Strzelcy bramek dla OSiR: Bartosz Birycki 2, Jakub Lewczuk 2, Jan Kaczoch 5

Skład Orlików OSiR Hajnówka: Jakub Lewczuk, Kacper Kowalczuk, Bartosz Birycki, Paweł Golonko, Daniel Golonko, Piotr Nikiciuk, Jan Kaczoch, Jakub Zdankiewicz, Mateusz Rybak, Mateusz Trojan, Hubert Wakuliński, trener Andrzej Grygoruk.


Tramkarze OSiR Hajnówka nie sprostali u siebie zespołowi Skorpiona Kalnica. Pomimo porażki można być zadowolonym z gry – świadczą o tym liczne akcje, w których Tramkarze dochodzili do sytuacji strzeleckich, lecz brakowalo wykończenia. Następny mecz odbędzie się w niedzielę 17 września o 15:00 na Stadionie OSiR. Zapraszamy.

OSiR Hajnówka – Skorpion Kalnica 0:5 (0:2)

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Mateusz Witkowski, Marcin Witkowski, Marcel Tomaszuk, Stanisław Artemiuk, Bartosz Andrzejuk, Andrzej Gawryluk, Dominik Zera, Kacper Chursa, Jakub Czarnocki, Jakub Solipiwko, Arkadiusz Wołodko, Dominik Topolski, Rafał Wakuluk, Szymon Plona, Adrian Zubrycki, Mariusz Kraśko, Dominik Czyżewski, trener: Marcin Sawczyński.

Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.