Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13350
W sumie: 13350

News

News zdjęcie id 384

PODSUMOWANIE WAKACJI 2017 I SPARING Z GRÓDKIEM

31.08.2017

 

Przez ponad dwa miesiące wakacji dzieci i młodzież korzystały z oferty, przygotowanej przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Wśród najciekawszych zajęć, jakie zaproponowano hajnowianom, przeważała piłka nożna.

Wzorem ubiegłych lat już od pierwszych dni wolnych od zajęć szkolnych zorganizowana została piłkarska Wakacyjna Liga Orlików. Był to cykl siedmiu turniejów, w ktorym brały udzieł dzieci z rocznika 2007 i młodsi. Wszyscy świetnie się bawili , frekwencja dopisała, a każdy uczestnik piłkarskich zmagań otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Dzięki wieloletniej współpracy w połowie lipca gościliśmy sportowców z zaprzyjźnionego estońskiego miasta Suure-Jaani. W ramach pobytu sprawdzili oni swoje umiejętności piłkarskie z drużynami z podlasia oraz zwiedzili Warszawę. Wizyta w naszym mieście młodych estończyków, poza aspektem sportowym, miała na celu pogłębienie integracji oraz prezentację walorów naszego kraju.

W sierpniu poszczególne grupy młodzieżowe pod okiem swoich trenerów, rozpoczęły intenstwne przygotowania do sezonu ligowego 2017/2018. Oprócz cyklicznych zajęć treningowych i sparingów wewnętrznych, w dniu 30 sierpnia swoje mecze kontrone rozegrała drużyna Młodzików i Trampkarzy z rówieśnikami z Gródka. Był to pożyteczny sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami, podczas którego trenerzy mieli możliwośc sprawdzenia umiejętności swoich podopiecznych w nowych ustawieniach.

Głównym wydarzeniem piłkarskim sierpnia był wyjazd drużyny młodzików do Estonii. Gościnność gospodarzy z Suure-Jaani wywarła na naszych piłkarzach duże wrażenie, spędzili tam niezapomniane chwile, poznając wiele ciekawych miejsc i osób. Cała hajnowska ekipa powróciła do swoich domów bogatsza o nowe znajomości i wspomnienia. Młodzi uczestnicy wyjazdu podziękowali organizatorom spotkania, zarówno ze strony polskiej jak i estońskiej szczerym DZIĘKUJEMY!!!

W najbliższym czasie ważnym sprawdzianem będzie start naszych drużyn w rozgrywkach sezonu 2017/2018. Juniorzy Młodsi już 2 września zmierzą się na wyjeździe z mocną drużyną z Siemiatycz, a dzień później na boisko w Hajnówce wybiegną zawodnicy drużyny Młodzików i Trampkarzy. Przeciwnikami naszych piłkarzy będą faworyci rozgrywek drużyny z Białegostoku MOSP i AP Talent.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy zorganizowanych w okresie wakacji przez OSiR zajęć, poprzez dobrą zabawę, aktywność fizyczną i sportową rywalizację „naładowali akumulatory” na cały pracowity rok szkolny i piłkarski sezon.

Marek Hanula

SPARING MŁODZIKÓW I TRAMPKARZY OSiR HAJNÓWKA Z GRYFEM GRÓDEK - 30.08.2017

PODSUMOWANIE WAKACJI


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.