Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 359

PIŁKARSKI PIKNIK ZA NAMI

26.06.2017

Jak co roku, w sobotę 24 czerwca 2017r, na boisku Ośrodka Sportu w Hajnówce odbył się Piknik Piłkarski w ramach zakończenia młodzieżowego sezonu piłkarskiego 2016/2017.

 

Ponad stu uczestników, miła atmosfera, gorący doping z trybun, wielkie emocje i radość z rywalizacji – tak przebiegał Piłkarski Piknik. Organizatorzy zadbali o to, aby się nikomu nie nudziło. Bawili się wszyscy od najmłodszej grupy sześciolatków z drużyny Skrzatów do najstarszych 17 – letnich Juniorów młodszych, dla których był to pożegnalny sezon w piłce młodzieżowej. Organizatorzy zaproponowali szereg atrakcji dla swoich podopiecznych: mecze piłki nożnej, zespołowe przeciąganie liny, konkurs na „Króla żonglerki” i współzawodnictwo w „Piłkarskim Curlingu”. Sprawność ogólna najmłodszych została sprawdzona w „Olimpijce Sportowo i Rekreacyjnej”. Dzięki Pani Zenaidzie Jakuć i Justynie Paszko z Hajnowskiego Domu Kultury wielu młodych piłkarzy odkryło w sobie talent plastyczny, a ich prace zostały docenione nagrodami. Do wspólnej zabawy włączyli się strażacy. Przyjazd hajnowskich strażaków był dużą atrakcją dla młodych piłkarzy, którzy jak pajęczyna opletli cały wóz bojowy, zaglądając w najskrytsze zakamarki samochodu i z dużym zapałem podglądali jak funkcjonuje sprzęt do gaszenia pożarów.

Piknikowe atrakcje zakończyło podsumowanie udanego sezonu piłkarskiego oraz wręczanie przez trenerów pamiątkowych medali i dyplomów dla wszystkich uczestników wspólnej zabawy. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu wielu osób, nasi młodzi piłkarze mogli ostatni raz w starym sezonie wykazać się umiejętnościami gry, mogliśmy wspólnie spędzić miłe chwile w sportowym klimacie, co na pewno długo pozostanie w naszej i ich pamięci.

Impreza w ramach obchodów Dni Hajnówki została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Piknik prowadził Janusz Ludwiczak, a nad całością czuwli: Marek Hanula, Tomasz Dobosz, Andrzej Grygoruk, Marcin Sawczyński, Jan Sawko. Graficzną stronę imprezy wykonała Małgorzata Muszkatel. Opieka medyczna Alina Syrowoj. W sędziowaniu pomagali trampkarze: Jakub Borowski, Krzysztof Masajło, Gabriel Chilimoniuk, Paweł Sieńczuk, Krystian Dutkowski, Julian Ostapczuk i Michał Gagan.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce pragnie serdecznie podziękować za pomoc przy organizacji sportowego spotkania, pracownikom Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa w Hajnówce oraz dla Referatu Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta Hajnówka. Słowa uznania za pracę należą się również dla pań z Hajnowskiego Domu Kultury oraz strażakom z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu tegoroczna impreza zakończyła się pełnym sukcesem.

 

Marek Hanula

fot. Andrzej Janiuk, Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.