News

News zdjęcie id 353

MŁODZIEŻOWA LIGA PODLASKIEGO ZPN – KOLEJKA Z 10.06.2017r.

14.06.2017

W ubiegłą sobotę, 10 czerwca, Juniorzy Młodsi i Trampkarze Ośrodka wygrywając swoje mecze z rówieśnikami z Wasilkowa, zakończyli w doskonałych nastrojach sezon piłkarski. Juniorzy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, a trampkarze wykonali plan minimum, kończąc rozgrywki w górnej części tabeli w grupie 3.

JUNIORZY MŁODSI

Juniorzy Młodsi za przeciwnika mieli drużynę KS Wasilków. Mecz odbył się w Wasilkowie przy bardzo słonecznej pogodzie. Stawką spotkania było zajęcie pierwszego miejsca w grupie.

Od pierwszej minuty gospodarze próbowali przejąć całkowita inicjatywę na boisku, a nasz zespół starał się kontratakować i szukać swojej szansy w stałych fragmentach gry. W 20 min. po rzucie rożnym, Tomasz Bugwin bardzo ładnym lobem skierował piłkę do bramki przeciwnika. Niestety, jeden z obrońców wybił piłkę ręką, za co otrzymał czerwoną kartkę, a my otrzymaliśmy szansę wykonania rzutu karnego. Bezbłędnie wykorzystał go Michał Grygoruk.Od tego momentu przejęliśmy inicjatywę i udokumentowaliśmy to jeszcze dwoma trafieniami. Autorami bramek byli Jakub Bowtruczuk i Adam Solipiwko.

Do przerwy prowadziliśmy 3:0. Po niej nasi zawodnicy uśpieni wynikiem pozwolili drużynie przeciwnej na doprowadzenie do remisu.To spowodowało, że końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale na dwie minuty przed końcem ponownie Michał Grygoruk zdobył bramkę, co dało nam ostateczne zwycięstwo. Dzięki temu wygraliśmy rywalizację w grupie 2, a to pozwoli drużynie Juniorów Młodszych rozpocząć rywalizację w ósemce najlepszych zespołów w województwie czyli w Lidze Wojewódzkiej!

1

Skład Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Gabriel Litwinowicz, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Bartosz Olszewski, Jakub Bowtruczuk, Gabriel Artemiuk, Filip Bański, Łukasz Niewiadomski, Adam Solipiwko, Gabriel Kruczkowski, Karol Rogoziński, Michał Grygoruk, Tomasz Bugwin, Mateusz Wasiluk, Andrzej Parfieniuk, Michał Kostecki. Trener Andrzej Grygoruk.

TRAMPKARZE

Również w Wasilkowie grali hajnowscy Trampkarze. Przystąpili oni do meczu w roli faworyta i nie zawiedli. Od początku spotkania nasz zespół zdominował środek pola, z którego Paweł Sieńczuk i Piotr Daniszewski wyprowadzali groźne ataki, czego efektem były liczne spięcia w polu karnym gospodarzy oraz strzelone bramki.

Wynik przez cały mecz nie był zagrożony, a zwycięstwo w pełni zasłużone. Wszyscy nasi zawodnicy pokazali charakter i zrobili wszystko, aby ostatni mecz w Trampkarzach zakończyć zwycięsko. Od następnego sezonu zawodnicy rocznika 2002 przechodzą do kategorii Junior Młodszy i będą tworzyć wspólną drużynę z rocznikiem 2001.

Oceniając umiejętności poszczególnych zawodników w jednym i drugim roczniku można się spodziewać wartościowych wyników, czego im życzymy. Zakończenie i podsumowanie sezonu odbędzie się 24 czerwca na stadionie OSiR Hajnówka w ramach Pikniku Piłkarskiego. Zapraszamy!

Trampkarze gr. 3 KS Wasilków - OSiR Hajnówka 2:5 (0:1)

Bramki dla OSiR: Jakub Mikołajczuk 51’,66’, Piotr Daniszewski 5, Filip Kot 38’, Paweł Sieńczuk 48’.