News

News zdjęcie id 349

HAJNÓWKA BIEGA NA PODIUM W BIAŁYMSTOKU

12.06.2017

11 czerwca w Białymstoku odbył się już po raz trzeci Electrum Ekiden – długodystansowy drużynowy bieg sztafetowy na dystansie 42.195 km. Każda drużyna składała się z sześciu zawodników. Do biegu zgłoszono ponad 200 drużyn. Część opłaty startowej przeznaczona została na potrzeby Hospicjum dla Dzieci prowadzone przez Fundację „Pomóż im”. „Hajnówka Biega” wystawiła dwie sztafety, które wywalczyły bardzo dobre miejsca. Najlepiej w klasyfikacji Open wypadła drużyna OSTII - Ośrodek Szkolenia Trenerów i Instruktorów, z czasem 02:26:52. Na drugim miejscu 18. Pułk Rozpoznawczy z Białegostoku (02:35:18), a na trzecim - Hajnówka Biega 1 (02:44:59). Najszybszą drużyną kobiecą okazały się „Błyskawice” - pokonały trasę w 3 godz., 18 minut i 23 sekundy.

Hajnówka 1 wystartowała w składzie: Łukasz Karpiuk, Bartosz Kupa, Adam Bondaruk, Ireneusz Mackiewicz, Eugeniusz Krawczuk, Artur Burnecki.

Hajnówka 2 (17 miejsce) wystartowała w składzie: Roman Wnuczko, Rafał Rach, Tomasz Androsiuk, Szymon Krawczuk, Tarasij Ostrowierch, Robert Olszewski.

Zapraszamy na wspólne bieganie w każdą środę o godzinie 17.10 na ulicę Celną.