News

News zdjęcie id 343

MŁODZIEŻOWA LIGA PODLASKIEGO ZPN – KOLEJKA Z 04.06.2017r.

06.06.2017

Niedziela, 4 czerwca, była szczęśliwa dla naszych drużyn. W Hajnówce Juniorzy młodsi odprawili z bagażem 5 bramek Rudnię Zabłudów, a Młodziki po emocjonującym meczu zremisowali z LZS Narewka. W meczu wyjazdowym Trampkarze strzelili Narwi Choroszcz 3 bramki i zainkasowali 3 ważne punkty.

TRAMPKARZE

Trampkarze Narwi Choroszcz plasowali się wyżej w tabeli od naszej drużyny i od początku było wiadomo, że mecz nie będzie należał do łatwych. Choroszczanie znając wagę tego spotkania od pierwszego gwizdka sędziego ostro ruszyli na bramkę hajnowian, której strzegł Michał Gagan. W 6 minucie wystarczyła chwila nieuwagi w szeregach obrony, aby drużyna miejscowa wyszła na prowadzenie. Jednak nasz zespół nie tylko nie poddał się, przetrzymując przewagę gospodarzy, ale zaczął skutecznie atakować.

W 10 minucie po składnej akcji naszych zawodników, w bezpośrednim pojedynku z bramkarzem Narwi, lepszy okazał się Jakub Mikołajczuk, który celnym strzałem doprowadził stan meczu do remisu. Tuż przed przerwą kropkę nad i postawił Marcel Tomaszuk, który w 27 minucie mocnym uderzeniem z dystansu po raz drugi zaskoczył bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, tylko tempo meczu wzrosło co doprowadzało do wielu spięć w polu karnym obydwóch zespołów. Ostatecznie nasz zespół bardziej wytrzymał presję spotkania i zwyciężył zasłużenie 3:2, mimo że ostatnie minuty grał w osłabieniu, po czerwonej kartce Julka Ostapczuka. Do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka i liczymy, że zwycięska passa będzie trwała dalej.

Trampkarze gr. 3 Narew Choroszcz - OSiR Hajnówka 2:3 (1:2)

Bramki dla OSiR: Jakub Mikołajczuk 10’ 60’, Marcel Tomaszuk 27’

Skład Trampkarze OSiR Hajnówka: Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Julian Ostapczuk, Paweł Sieńczuk, Jakub Borowski, Stanisław Artemiuk, Marcel Tomaszuk, Piotr Daniszewski, Dominik Durzyński, Jakub Mikołajczuk, Daniel Chodakowski, Gabriel Chilimoniuk. Trener Marek Hanula.

JUNIORZY MŁODSI

Z kolei na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce w pierwszym spotkaniu zmierzyli się Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka i Rudni Zabłudów. Faworytem spotkania była drużyna gospodarzy, która nie zaznała w tej rundzie porażki. Wraz z upływem czasu hajnowianie przejmowali inicjatywę czego efektem były strzelone do przerwy dwie bramki. W drugiej połowie spotkania gospodarze nie forsowali tempa, lecz pomimo tego sytuacji do strzelenia bramek było bez liku. Naszym Juniorom Młodszym ze wszystkich szans udało się wykorzystać tylko trzy sytuacje. Ostatecznie pozwoliło to pewnie wygrać i utrzymać miano niepokonanej drużyny w grupie.

OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów 5:1 (2:1)

Bramki dla OSiR: Jakub Bowtruczuk, Adam Solipiwko, Michał Grygoruk, Andrzej Parfieniuk, Bartosz Olszewski

4:30

Skład Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Jakub Bowtruczuk, Gabriel Litwinowicz, Mateusz Wasiluk, Maciej Malewicz, Łukasz Niewiadomski, Rafał Krysiuk, Filip Bański, Tomasz Bugwin, Michał Grygoruk, Gabriel Kruczkowski, Gabriel Artemiuk, Michał Kostecki, Adam Solipiwko, Bartosz Olszewski, Andrzej Parfieniuk, Karol Rogoziński, Trener Andrzej Grygoruk.

MODZIKI

Po Juniorach na boisko wybiegli Młodziki OSiR Hajnówka oraz LZS Narewka. Spotkanie było bardzo ważne i obydwa zespoły liczyły na zwycięstwo i dopisanie do swojego dorobku 3 punktów. Przy dobrym układzie innych spotkań zwycięstwo dawało nawet pierwsze miejsce w tabeli. Od samego początku gospodarze rzucili się do ataku z chęcią strzelenia jako pierwsi bramki. Ta sztuka udała się dla Jakuba Karpiuka, który pokonał bramkarza strzelając w dalszy róg bramki. Niestety pod koniec pierwszej połowy goście wyrównali. Druga połowa zaczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy, lecz tym razem to goście wyprowadzili groźną kontrę zakończoną golem. Gdy wydawało się, że LZS Narewka wygra to spotkanie indywidualną akcją popisał się znów Jakub Karpiuk. Jego bramka pozwoliła zremisować ten mecz.

OSiR Hajnówka – LZS Narewka 2:2 (1:1)

Bramki dla OSiR: Jakub Karpiuk 2