News zdjęcie id 333

MŁODZIEŻOWA LIGA PODLASKIEGO ZPN – KOLEJKA Z 19-21.05.2017r.

23.05.2017

Młodziki: OSiR Hajnówka – Iskra Perlejewo 0:5

19 maja odbył się w Hajnówce mecz ligowy Młodzików. Ich rywalem byla drużyna Iskry Perlejewo, która po dwóch kolejkach jak dotąd miała tyle samo punktów co drużyna OSiR Hajnówka. Pierwsza połowa okazała się bardzo wyrównana i dopiero na 3 minuty przed końcem drużyna gości wyprowadziła dwa groźne ataki zakończone zdobyciem gola. Druga połowa przebiegała już po dyktando przyjezdnych. Był to efekt bardzo dobrych warunkow fizycznych pilkarzy Iskry kótrzy przewyzszali naszych Młodzików nie raz o „głowę”. Niestety zwycięska okazała się drużyna gości wygrywając w końcowym rezultacie 5:0.

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Andrzej Gawryluk, Rafał Wakuluk, Olivier Osipiuk, Aleksandra Ostaszewska, Damian Butrymowicz, Erwin Mazuruk, Arkadiusz Wołodko, Łukasz Jurczuk, Krystian Szymczak, Aleksander Pawluczuk, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Trener Marcin Sawczyński

Tuż przed spotkaniem Młodzików odbył się wewnętrzyny turniej Orlików (rocznik 2006 i młodsi), w którym uczestniczyło około 40 młodych piłkarzy. Mecze były bardzo zacięte i wyrówane a taka forma treningu przypadła do gustu wszystkim przybyłym na zajęcia.

Trampkarze: UM Krynki – OSiR Hajnówka 0:1 (0:1)

Bramka dla OSiR: Jakub Mikołajczuk 42'

W nieco lepszych nastrojach powrócili do Hajnówki Trampkarze Ośrodka po zwycięskim meczu w Krynkach. Spotkanie rozegrane w dniu 21 maja (niedziela) było wyrównane, gdzie oba zespoły nastawiły się na grę ofensywną. O zwycięstwie naszej drużyny zadecydował a bardzo bobra postawa naszego bramkarza Michała Gagana, który w swoich interwencjach był bezbłędny. Dzięki zdobyciu trzech ważnych punktów Trampkarze OSiR awansowali w tabeli grupy 3 z dużymi szansami na czołowe miejsce.

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Michał Gagan, Gabriel Litwinowicz, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Piotr Wojciuk, Julian Ostapczuk, Filip Kot, Paweł Sieńczuk, Krzysztof Masajło, Mariusz Filipiuk, Piotr Daniszewski, Jakub Mikołajczuk, Daniel Chodakowski, Marcel Tomaszuk, Dominik Durzyński, Stanisław Artemiuk.Trener Marek Hanula.

Drużyna Juniorów młodszych i Orlików pauzowały w tej kolejce rozgrywek.