Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 330

MŁODZIEŻOWA LIGA PODLASKIEGO ZPN – KOLEJKA Z 13.05.2017r.

17.05.2017

LIGA MŁODZIEŻOWA – ZMIENNE SZCZĘŚCIE DRUŻYN OSIR HAJNÓWKA

13 maja odbyła się kolejna seria spotkań w ramach Podlaskiego Żwiązku Piłki Nożnej w Białymstoku. W sobotnich grach w roli gospodarzy bardzo dobrze poradziła sobie drużyna Młodzików i Juniorów młodszych. Oba zespoły wygrały pewnie swoje spotkania, zdobywając komplet punktów. Niestety, dla zespołu Trampkarzy i Orlików, Białystok nie był gościnny. Nasze drużyny, mimo ambitnej postawy, musiały zejść z boiska pokonane. Na usprawiedliwienie Trampkarzy był fakt, że zespół Ośrodka wystąpił w mocno osłabionym składzie.

JUNIORZY MŁODSI

Pierwszym piłkarskim akcentem sobotnich spotkań był pojedynek ligowy Juniorów Młodszych z Bocianem Boćki. Od samego początku walka toczyła się w środku boiska, ale żadna z drużyn nie potrafiła narzucić swojego stylu gry i długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wtedy błysnął Jakub Bowtruczuk, który bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył bramkę pokonując bramkarza gospodarzy. Uwidoczniła się wówczas przewaga gospodarzy, którzy dążyli do zdobycia kolejnych bramek. W drugiej połowie karnego wykorzystał Maciej Sawicki i wynik brzmiał już 2:0. Podopieczni Andrzeja Grygoruka nie zwolnili tempa gry czego efektem były jeszcze dwie bramki, które strzelił najlepszy zawodnik w tym spotkaniu Jakub Bowtruczuk.

OSiR Hajnówka – Bocian Boćki 4:0

Bramki dla OSiR: Jakub Bowtruczuk 3, Maciej Sawicki 1

Tabela:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Piast Białystok

10

16:4

2

OSiR Hajnówka

10

12:4

3

Sparta 1951 Szepietowo

10

6:2

4

Ruch Wysokie Mazowieckie

4

4:4

5

KS Wasilków

4

4:5

6

Bocian Boćki

3

8:13

7

Pogoń Łapy

1

2:16

8

Rudnia Zabłudów

0

7:11

Skład OSiR Hajnówka: Kamil Kośko, Michał Kostecki, Jakub Bowtruczuk, Tomasz Bugwin, Filip Bański, Andrzej Parfieniuk, Adam Solipiwko, Bartosz Olszewski, Maciej Sawicki, Maciej Malewicz, Mateusz Wasiluk, Rafał Krysiuk, Gabriel Artemiuk, Łukasz Niewiadomski, Karol Rogoziński, Trener Andrzej Grygoruk.

TRAMPKARZE

W początkowej fazie meczu żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy. Spotkanie rozgrywało się przede wszystkim w środkowym sektorze boiska. W trzydziestej minucie meczu Daniel Chodakowski otrzymał celne podanie od Krzysztofa Masajły i pewnie umieścił piłke w siatce gospodarzy. Niestety po zmianie stron, trzy szkolne błędy naszej obrony zamienione zostały przez gospodarzy na zwycięskie bramki. Pomimo porażki zespół zasłużył na duże brawa za swoją postawę i walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu i mimo trudnej sytuacji kadrowej wszyscy nasi zawodnicy pozostawili na boisku mnóstwo zdrowia, za co im serdecznie dziękuję.

Trampkarze gr. 3 Włókniarz Białystok – OSiR Hajnówka 3:1 (0:1)

Bramka dla OSiR: Daniel Chodakowski

Skład Trampkarzy: Michał Gagan, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Gabriel Litwinowicz, Stanisław Artemiuk, Piotr Daniszewski, Jakub Borowski, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Daniel Chodakowski, Mariusz Filipiuk, Mateusz Filipiuk. Trener Marek Hanula.

MŁODZIKI

Tuż po spotkaniu starszych kolegów na boisko wybiegli Młodziki OSiR Hajnówka. Ich przeciwnikiem była drużyna Rudni Zabłudów. Było to pierwsze spotkanie rozgrywane w Hajnówce w tej rundzie wiosennej. Początek spotkania należał do naszych Młodzików, którzy po ładnych i składnych akcjach strzelili dwie bramki w przeciągu pięciu minut, co bardzo zaskoczyło piłkarzy Rudni. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem tuż przed przerwą. Druga połowa okazała się bardziej wyrównana, jedni i drudzy mieli sytuacje na zmianę rezultatu, ale to nasi zawodnicy zdołali strzelić gola z rzutu rożnego pieczętując zwycięstwo w tym spotkaniu.

Młodziki OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów – 3:1

Bramka dla OSiR: Jakub Karpiuk, Aleksander Pawluczuk, Olivier Osipiuk

Tabela:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

MKS Mielnik

3

6:2

2

LZS Narewka

3

4:4

3

Iskra Perlejewo

3

4:4

4

Kolejarz Czeremcha

3

5:6

5

Rudnia Zabłudów

3

3:4

6

OSiR Hajnówka

3

4:6

Skład OSiR Hajnówka: Erwin Mazuruk, Mariusz Kraśko, Aleksandra Ostaszewska, Jakub Karpiuk, Rafał Wakuluk, Aleksander Pawluczuk, Arkadiusz Wołodko, Łukasz Jurczuk, Krystian Szymczak, Olivier Osipiuk, Damian Butrymowicz, Andrzej Gawryluk, Trener Marcin Sawczyński

ORLIKI

Turniej Orlików w Białymstoku 14.05.2017r. - gospodarz MOSP Białystok.

Wyniki spotkań:

MOSP Białystok – OSiR Puszcza Hajnówka 3:0

Brylant II Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 3:0

Gryfik Gródek – OSiR Puszcza Hajnówka 2:1

Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Puszcza Hajnówka 2:1

OSiR Puszcza Hajnówka – Włókniarz Białystok 3:0 (wo)

Skład OSiR Puszcza Hajnówka: Damian Jurczuk, Bartosz Jerzyk, Mateusz Pawłowski, Oskar Tellos, Aleksander Janiel, Aleksander Lewczuk, Patryk Niczyporuk, Mateusz Artemiuk, Kamil Moszczyński, Piotr Gierasimiuk, Bartosz Birycki, Trener Adam Langa

Tomasz Dobosz, Marek Hanula 

fot. Andrzej Janiuk

fot. Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.