News

News zdjęcie id 318

MŁODZIEŻOWA LIGA PODLASKIEGO ZPN – KOLEJKA Z 29.04.2017r.

04.05.2017

Drużyny Trampkarzy i Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka udanie zainaugurowali piłkarską wiosnę w Hajnówce. Trampkarze wygrali z KS Michałowo 9:0, a Juniorzy po dobrej grze odprawili z bagażem 4 bramek Pogoń Łapy.

Trampkarze – grupa 3: OSiR Hajnówka – KS Michałowo 9:0 (3:0)

Bramki dla OSiR: Jakub Mikołajczuk – 28’,40’,48’,49’, Piotr Daniszewski – 12’, Filip Kot –30’, Paweł Sieńczuk – 66’, Stanisław Artemiuk – 61’, Daniel Chodakowski – 67’.

Młodzi piłkarze z Michałowa przyjechali do Hajnówki w mocno osłabionym składzie, co automatycznie przełożyło się na wynik meczu. Hajnowski zespół miał sporą przewagę i ją wykorzystał, strzelając rywalom 9 bramek. Na wysokie zwycięstwo zawodników OSiR –u równomiernie zapracował cały zespół. Strzelone bramki pokazały duży potencjał ofensywny drużyny, a kilka z nich padło po ładnych i składnych akcjach wyprowadzanych przez Pawła Sieńczuka i Piotra Daniszewskiego. Cieszy wygrana, ale wszyscy zawodnicy mają świadomość, że przed nami coraz trudniejsze mecze, a przeciwnikami hajnowian będą: Gryf Gródek, Włókniarz Białystok, Narew Choroszcz, UM Krynki, KS Wasilków i Czarni Czarna Białostocka. Liczymy na dobrą passę i jak najwięcej zwycięstw.

Skład Trampkarzy OSiR: Michał Gagan, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Gabriel Litwinowicz, Julian Ostapczuk, Paweł Sieńczuk, Piotr Daniszewski, Stanisław Artemiuk, Jakub Mikołajczuk, Daniel Chodakowski, Krzysztof Masajło, Filip Kot, Mariusz Filipiuk, Marcel Tomaszuk, Gabriel Chilimoniuk. Trener Marek Hanula.

Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 4:1

Bramki dla OSiR: Jakub Bowtruczuk - 3; Mateusz Wasiluk - 1

Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka rozegrali drugą kolejkę spotkań rundy wiosennej. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Pogoni Łapy. Od początku inicjatywa była po naszej stronie, ale niewiarygodna wręcz indolencja strzelecka nie pozwalała potwierdzić to choćby skromnym prowadzeniem.

Jakby tego było mało to w 12 minucie nasz obrońca podawał tak niefortunnie piłkę do bramkarza, że wyłożył piłkę napastnikowi gości, a ten nie dał szans naszemu bramkarzowi. No i zrobiło się sensacyjnie. Nasi piłkarze zabrali się do odrabiania strat i po kilku minutach w końcu się udało doprowadzić do remisu. Piłkarze gości w zasadzie nie wychodzili z własnej połowy boiska, co było utrudnieniem dla piłkarzy OSiR. Jednak konsekwencja w grze ofensywnej spowodowała, że młodzi piłkarze z Hajnówki zdobyli jeszcze trzy bramki choć szans na ich zdobycie był dwukrotnie więcej.

Skład Juniorów OSiR: Kamil Kośko, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Bartosz Olszewski, Tomasz Bugwin, Jakub Bowtruczuk, Gabriel Artemiuk, Michał Kostecki, Filip Bański, Gabriel Kruczkowski, Adam Solipiwko, Łukasz Niwiadomski, Mateusz Wasiluk, Karol Rogoziński. Trener Andrzej Grygoruk.