News

News zdjęcie id 314

JUNIORZY MŁODSI OSIR HAJNÓWKA - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

26.04.2017

W niedzielę 23 kwietnia 2017r. Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka rozpoczęli rundę rewanżową meczem z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Spotkanie odbyło się na boisku przeciwnika przy słonecznej acz wietrznej pogodzie. Przystępowaliśmy do tego meczu jako faworyci i po pierwszych piętnastu minutach prowadziliśmy już 2:0.

Zamiast pójść za ciosem nastąpiła całkowita dekoncentracja. Drużyna z Ruchu wyrównała stan meczu w ciągu niespełna 10 minut. Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie gospodarze uporczywie dążyli do objęcia prowadzenia, ale to nasz zespół zdołał zdobyć trzecią bramkę po błędzie defensywy i bramkarza. Wynik oraz obraz gry nie zmienił się do końca meczu. Mimo ogromnej determinacji w grze zawodników Ruchu to my byliśmy drużyną bardziej zaawansowaną technicznie i taktycznie co przy gorszej dyspozycji fizycznej pozwoliło nam wygrać to spotkanie.

Ruch Wysokie Mazowieckie – OSiR Hajnówka 2:3

Bramki: Jakub Bowtruczuk-1; Mateusz Wasiluk-1; Michał Grygoruk-1

Skład: Kamil Kośko, Maciej Malewicz, Bartosz Olszewski, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Gabriel Artemiuk, Filip Bański, Mateusz Wasiluk, Łukasz Niewiadomski, Tomasz Bugwin, Maciej Sawicki, Karol Rogoziński. Trener Andrzej Grygoruk.