Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 300

DRUŻYNOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO - 9 KOLEJKA

10.04.2017

W dziewiątej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym wszystkie spotkania zakończyły się 7: 0 na korzyść drużyn z pierwszej czwórki. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej również zdobyli komplet punktów.

MECZ nr 33

Top Spin” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA II

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” SZYMCZAK Stanisław 3: 0

2) „B” SAWICKI Daniel - „X” ŚCIGAŁA Anatol 3: 0

3) „C” MOCZULSKI Rafał - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – ŻAŁOBA P./ ŚCIGAŁA A. 4: 0

5) „A” SIEKIERKO Andrzej- „X” ŚCIGAŁA Anatol 3: 0

6) „C” MOCZULSKI Rafał -„Y” SZYMCZAK Stanisław 3: 1

7) „B” KRYCZKA Andrzej - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Sawicki Daniel („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt. (3: 0)

  • Kryczka Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0pkt. (3: 0)

MECZ nr 34

DUBINY – CZEREMCHA I

1) „A” SIEKAN Łukasz - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3

2) „B” KOJŁO Marcin - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

3) „C” MOROZ Dawid - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 0: 3 vo

4) KOJŁO M./ SIEKAN Ł.– MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. 0: 4

5) „A” SIEKAN Łukasz- „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

6) „C” MOROZ Dawid -„Y” STEPANIUK Adam 0: 3 vo

7) „B” KOJŁO Marcin - „Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 2)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 35

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA I

1) „A” CHARYTONOW Karol - Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

2) „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

3) „C” GRYGORUK Włodzimierz- „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.– MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) „A” CHARYTONOW Karol- „X” LUDWICZAK Janusz 1: 3

6) „C” GRYGORUK Włodzimierz -„Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

7) „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 36

TL BIAŁOWIEŻA– HAJNÓWKA III

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” BUJKO Arkadiusz 1: 3

2) „B” KISZŁO Tomasz - „X” OCHRYCEWICZ Roman 0: 3

3) „C” SANKOWSKI Dawid - „ Z” GERMAN Jerzy 1: 3

4) SANKOWSKI D./ BORYSIUK D.– OCHRYCEWICZ R./ GERMAN J. 0: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” OCHRYCEWICZ Roman 2: 3

6) „C” SANKOWSKI Dawid -„Y” BUJKO Arkadiusz 2: 3

7) „B” KISZŁO Tomasz - „Z” GERMAN Jerzy 1: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III ) – 2,5 pkt. (10: 2)

  • German Jerzy (Hajnówka III) – 2,5 pkt. (10: 2)

  • Bujko Arkadiusz (Hajnówkka III) – 2,0 pkt. (6: 3)

     

TABELA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

9

9

25

57: 6

186: 40

II

CZEREMCHA I

9

8

23

53: 10

180: 53

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

9

7

20

46: 17

162: 65

IV

HAJNÓWKA III

9

5

13

33: 30

129: 105

V

HAJNÓWKA II

9

4

11

26: 37

93: 142

VI

DUBINY

9

2

8

19: 44

76: 162

VII

TL BIAŁOWIEŻA

9

1

5

12: 50

61: 174

VIII

CZEREMCHA II

9

0

3

6: 57

36: 183

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

9

22,5

90: 10

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

9

21,0

84: 14

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

9

20,0

83: 21

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

9

18,5

84: 23

V

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

9

17,5

72: 25

VI

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

9

17,5

73: 28

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

9

16,0

48: 11

VIII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

9

14,0

67: 39

IX

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

9

13,5

52: 53

X

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

9

10,5

44: 65

XI

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

9

12,0

42: 24

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

9

12,0

61: 48

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

9

9,0

36: 53

XIV

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

9

7,0

27: 37

XV

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XVI

SAWICKI Daniel

„Top Spin Siemiatycze”

6

6,0

21: 10

XVII

KOJŁO Marcin

Dubiny

9

6,0

35: 71

XVIII

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

9

5,5

34: 74

XIX

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

8

4,5

27: 65

XX

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

4

4,0

17: 10

XXI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

9

4,0

18: 65

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

8

2,0

11: 45

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

9

2,0

12: 62

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

3

1,0

5: 6

XXV

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

HAJDUK Marek

Hajnówka II

1

0

0: 6

XXVII

ŚCIGAŁA Anatol

Czeremcha II

2

0

1: 17

XXVIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXIX

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

7

0

4: 44

XXX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

6

0

3: 54

XXXI

PAWLUCZUK Przemysław

Czeremcha II

6

0

7: 52

W dziesiątej kolejce zagrają:

(3-1) Dubiny – Hajnówka I

(4-7) Czeremcha II – Czeremcha I

(5-6) Hajnówka III – Siemiatycze

(8-2) Białowieża – Hajnówka II

 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.