Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 279

W KARNAWALE SAME BALE...

28.02.2017

Niesamowici ludzie, wspólne śpiewanie, wykwintne dania, świetna muzyka i niezapomniana atmosfera – tak w skrócie wyglądał VIII Samorządowy Bal Sportu.

Bal Sportu – wydarzenie niezwykłe, wprowadzające wszystkich w doskonały nastrój! Ta niepowtarzalna uroczystość miała miejsce w ostatnią sobotę karnawału – 25 lutego 2017r. w świeżo wyremontowanej sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20.00. Na wszystkich czekały suto zastawione stoły kuchni Restauracji Leśniczanka – Anety i Andrzeja Lewczuków. Po krótkim powitaniu do pracy przystąpił zespół MEGA z Białegostoku – dobra muzyka grana na żywo, świetne głosy i doskonałe brzmienie. Zespół poprowadził imprezę z klasą, na najwyższym poziomie.

Stoliki momentalnie opustoszały i niemal wszyscy pojawili się na parkiecie. I tak było praktycznie przez cały bal. Widać, że ludzie przybyli nie oszczędzać się a bawić na całego. Tańce przerywano jedynie na wjazd stołu ze specjałami regionalnymi oraz na czas loterii fantowych. Rozlosowano 40 ciekawych nagród, m.in.: mikser First, karnety do Siłowni Endorfina, wizytę w salonie fryzjerskim „Justyna”, karnety do Parku Wodnego, sękacze, koszyczki regionalne, zestawy kosmetyków, kosze słodyczy, zestawy przypraw Runo, zestawy upominków z Euroregionu Puszcza Białowieska, zestawy upominków ze Starostwa Powiatowego w Hajnówce, piłki, ręczniki OSiR.

Fundatorami atrakcyjnych nagród byli:

  • Anna Tkaczenko – usługi porządkowe, imprezy plenerowe i okolicznościowe, biesiady przy ognisku, kuligi, organizowane w Ośrodku Edukacji Leśnej „Jagiellońskie”,

  • Siłownia ENDORFINA, ul. Armii Krajowej 26 – budynek Restauracji Leśniczanka,

  • Justyna Nieścieruk – Salon Fryzjerski „Justyna”, ul. Wierobieja 30, lok.14,

  • Park Wodny w Hajnówce,

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce,

  • Euroregion Puszcza Białowieska,

  • Starostwo Powiatowe w Hajnówce.

Śmiało możemy stwierdzić, że impreza należała do udanych i sprawiła nam ogromną satysfakcję. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspaniałą zabawę i stworzenie fajnej atmosfery, dzięki której i my, organizatorzy, mogliśmy się doskonale bawić.

 

Małgorzata Muszkatel

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.