Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 277

DRUŻYNOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO - 8 KOLEJKA

22.02.2017

Runda rewanżowa

W ósmej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zwycięstwa odniosły dwie drużyny z Hajnówki tj. zespół pierwszy i trzeci oraz „Top Spin” Siemiatycze. Z powodów zdrowotnych pierwsza Czeremcha zacznie rozgrywać swoje zaległe spotkania w marcu. Sytuacja taka może spowodować spore przetasowania w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

MECZ nr 29

HAJNÓWKA III – CZEREMCHA II

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” SZYMCZAK Stanisław 2: 3

2) „B” GERMAN Jerzy - „X” ŚCIGAŁA Adam 3: 1

3) „C” BUJKO Arkadiusz - „ Z” PAWLUCZUK Przemysław 3: 0

4) OCHRYCEWICZ R./ GERMAN J. – ŻAŁOBA P./ ŚCIGAŁA A. 4: 0

5) „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” ŚCIGAŁA Adam 3: 1

6) „C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SZYMCZAK Stanisław 0: 3

7) „B” GERMAN Jerzy - „Z” PAWLUCZUK Przemysław 3: 0

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • German Jerzy (Hajnówka III) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2,0 pkt. (5: 2)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (9: 4)

  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (3: 3)

MECZ nr 30

TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA I

1) „A” SANKOWSKI Dawid- „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) „B” BORYSIUK Damian - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) „C” KISZŁO Tomasz -„ Z” LUDWICZAK Janusz 1: 3

4) KISZŁO T./ SANKOWSKI D. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) „A” SANKOWSKI Dawid - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

6) „C” KISZŁO Tomasz -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

7) „B” BORYSIUK Damian -„Z” LUDWICZAK Janusz 1: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Ludwiczak Janusz(Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 31

„Top Spin” SIEMIATYCZE – DUBINY

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” KOJŁO Marcin 3: 0

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” SIEKAN Łukasz 3: 0

3) „C” MOCZULSKI Rafał -„ Z” MOROZ Dawid 3: 0

4) SIEKIERKO A/ MOCZULSKI R.– MOROZ D./ KOJŁO M. 4: 0

5) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” SIEKAN Łukasz 3: 0

6) „C” MOCZULSKI Rafał -„Y” KOJŁO Marcin 2: 3

7) „B” MOCZULSKI Tomasz- „Z” MOROZ Dawid 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 0)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1,5 pkt. (9: 3)

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,0 pkt. (3: 9)

Mecz nr.32 pomiędzy Czeremchą I i Hajnówką II zostanie rozegrany w marcu.

TABELA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

8

8

22

50: 6

165: 39

II

CZEREMCHA I

7

6

18

41: 8

141: 44

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

8

6

17

39: 17

140: 64

IV

HAJNÓWKA II

7

4

10

24: 25

85: 103

V

HAJNÓWKA III

8

4

10

26: 30

107: 103

VI

DUBINY

8

2

8

19: 37

74: 140

VII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

5

12: 43

59: 152

VIII

CZEREMCHA II

8

0

3

6: 50

35: 161

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

8

18,5

74: 14

II

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

7

17,5

70: 9

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

8

17,5

73: 20

IV

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

62: 25

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

63: 27

VI

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

7

14,5

66: 18

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

8

14,0

46: 11

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

7

12,5

47: 36

IX

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

8

11,5

57: 37

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

8

9,5

51: 46

XI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

7

9,5

41: 47

XII

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

7

9,0

33: 21

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

8

9,0

36: 47

XIV

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

3

6,0

21: 11

XV

KOJŁO Marcin

Dubiny

8

6,0

33: 61

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

8

5,5

31: 64

XVII

SAWICKI Daniel

„Top Spin Siemiatycze”

5

5,0

18: 10

XVIII

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

8

5,0

21: 34

XIX

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

7

4,5

26: 55

XX

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

4

4,0

17: 10

XXI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

8

4,0

18: 55

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

7

2,0

11: 39

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

8

2,0

9: 56

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

ŚCIGAŁA Adam

Czeremcha II

1

0

1: 7

XXVII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXVIII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

7

0

4: 44

XXIX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 44

XXX

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

7: 52

W dziewiątej kolejce dn. 21 – 25.02.2017 zagrają:

(4-6) Czeremcha II - Siemiatycze

(3-7) Dubiny - Czeremcha I

(2-1) Hajnówka II - Hajnówka I

(8-5) Białowieża - Hajnówka III

 

Organizator – Janusz Ludwiczak 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.