Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 263

DRUŻYNOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO - 5 KOLEJKA

02.02.2017

Po piątej kolejce Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym na prowadzenie wysunęły się dwie drużyny tj. Czeremcha I i Hajnówka I. Siemiatyczom po piętach depcze Hajnówka II i zapewne mecz między tymi drużynami zadecyduje o trzecim miejscu po pierwszej rundzie. Natomiast Hajnówka III, Dubiny i Białowieża walczą zaciekle o miejsce w pierwszej piątce. Ukłony czynię w stronę Czeremchy II, która zdobyła swój pierwszy punkt.

MECZ nr 17

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) „A” SZYMCZAK Stanisław - „Y” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

2) „B” KOWALSKI Ryszard - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

3) „C” RAKOWSKI Bogdan -„ Z” GRYGORUK Włodzimierz 1: 3

4) SZYMCZAK St./ KOWALSKI R. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. 2: 4

5) „A” SZYMCZAK Stanisław- „X” GRYGORUK Włodzimierz 3: 1

6) „C” RAKOWSKI Bogdan -„Y” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

7) „B” KOWALSKI Ryszard -„Z” CHARYTONOW Karol 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2, 5 pkt.

  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2, 0 pkt.

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1, 5 pkt.

  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 1,0 pkt.

MECZ nr 18

HAJNÓWKA III – HAJNÓWKA I

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) „B” BUJKO Arkadiusz - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) „C” GERMAN Jerzy -„ Z” LUDWICZAK Janusz 1: 3

4) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz 1: 4

5) „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

6) „C” GERMAN Jerzy -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

7) „B” BUJKO Arkadiusz -„Z” LUDWICZAK Janusz 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 19

CZEREMCHA I – „Top Spin”SIEMIATYCZE

1) „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” MOCZULSKI Rafał 2: 3

3) „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” SAWICKI Daniel 3: 2

4) MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 0

5) „A” MAKULSKI Andrzej - „X” MOCZULSKI Rafał 3: 0

6) „C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

7) „B” STEPANIUK Adam- „Z” KRYCZKA Andrzej 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt.

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt.

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1,0 pkt.

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt.

MECZ nr 20

TL BIAŁOWIEŻA - DUBINY

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” KOJŁO Marcin 3: 2

2) „B” KISZŁO Tomasz - „X” SIEKAN Łukasz 3: 2

3) „C” SANKOWSKI Dawid- „ Z” MOROZ Dawid 0: 3

4) BORYSIUK D./ KISZŁO T. – MOROZ D./ KOJŁO M. 1: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” SIEKAN Łukasz 1: 3

6) „C” SANKOWSKI Dawid -„Y” KOJŁO Marcin 0: 3

7) „B” KISZŁO Tomasz - „Z” MOROZ Dawid 2: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moroz Dawid (Dubiny) – 2, 5 pkt.

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1, 5 pkt.

  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 1, 0 pkt.

  • Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1,0 pkt.

  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1,0 pkt.

TABELA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

5

5

14

33: 2

107: 16

II

CZEREMCHA I

5

5

14

31: 4

104: 24

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

4

11

26: 9

92: 37

IV

HAJNÓWKA II

5

3

8

19: 16

69: 66

V

HAJNÓWKA III

5

2

5

13: 22

54: 73

VI

DUBINY

5

1

4

9: 26

39: 94

VII

TL BIAŁOWIEŻA

5

0

3

7: 28

37: 100

VIII

CZEREMCHA II

5

0

1

2: 33

13: 105

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

5

12,5

50: 3

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

5

12,5

50: 6

III

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

5

11,5

47: 6

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

5

11,5

49: 11

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

5

11,0

43: 14

VI

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

5

10,0

40: 15

VII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

5

9,5

38: 21

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

5

9,0

29: 6

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

5

7,5

34: 29

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

5

7,0

25: 13

XI

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

5

6,0

29: 30

XII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

5

5,0

28: 31

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

5

4,5

20: 27

XIV

SAWICKI Daniel

„Top Spin Siemiatycze”

4

4,0

15: 9

XV

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

5

3,0

18: 40

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

5

3,0

17: 46

XVII

KOJŁO Marcin

Dubiny

5

2,5

18: 42

XVIII

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

1

2,0

8: 5

XIX

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

5

2,0

9: 24

XX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

5

2,0

11: 27

XXI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

5

2,0

10: 37

XXII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

5: 3

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

5

1,0

5: 33

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

3

0

3: 25

XXVI

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

4

0

1: 24

XXVII

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

3

0

0: 26

XXVIII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 44

W szóstej kolejce zagrają: Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze, Hajnówka II – Hajnówka III, Dubiny – Czeremcha II, Czeremcha I – TL Białowieża.

Organizator – Janusz Ludwiczak 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.