News

SPARINGI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH
30.01.2017
Sporo okazji do gry miały w pierwszym tygodniu ferii młodzieżowe drużyny Ośrodka Sportu i Puszczy Hajnówka. Poza zajęciami treningowymi odbywały się gry wewnętrzne oraz turnieje.W dniu 28.01.2017 r. ostatnią sobotę stycznia w sali Zespołu Szkół nr 3 zostały rozegrane mecze sparingowe. Była to świetna okazja sprawdzenia piłkarskich umiejętności. W meczach nie brakowało pięknych goli i widowiskowych akcji, a młodzi adepci hajnowskiej piłki z drużyny młodzików, orlików i żaków pokazali, że potrafią dobrze grać w halową piłkę nożną. Cieszy przede wszystkim frekwencja, zapał i zaangażowanie zawodników, co powinno procentować w niedalekiej przyszłości .
Kulminacyjnym punktem sobotnich rozgrywek był mecz Młodzików i Orlików, którzy rozegrali pięć 15 minutowych pojedynków. Mecze były ciekawe i stały na przyzwoitm poziomie co oznacza że młodzi piłkarze solidnie pracują na zajęciach.
Młodziki OSiR Hajnówka – Orliki Puszcza Hajnówka 3:0, 3:0, 4:0, 3:0, 4:2
Bramki dla Młodzików zdobyli: Andrzej Gawryluk 5, Jakub Karpiuk 4, Mariusz Dobosz 3, Mateusz Gutowski 2, Krystian Szymczak 1, Aleksander Pawluczuk, Bartosz Sadowski.
Bramki dla Orlików zdobyli: Marcin Czyż 1, Piotr Gierasimiuk 1.
Organizatorami sobotniego spotkania byli: Dariusz Drywulski, Tomasz Dobosz, Adam Langa i Marek Hanula.
Warto dodać, że na zakończenie ferii będzie kolejna okazja do pokazania swoich umiejętności, bowiem nasze drużyny skonfrontują się z zespołem MOSiR Bielsk Podlaski.
Harmonogram zajęć w drugim tygodniu ferii zimowych jest do wglądu TUTAJ