News

News zdjęcie id 225

LIGA MŁODZIEŻOWA W RAMACH PODLASKIEGO ZPN – 30.10.2016r.

03.11.2016

W minioną niedzielę swoje kolejne mecze ligowe w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały drużyny OSiR Hajnówka. Juniorzy młodsi podejmowali zespół z Wysokiego Mazowieckiego, a trampkarze z Wasilkowa. Po dobrych spotkaniach obydwa zespoły hajnowskie zdobyły komplet punktów, utrzymując swoje wysokie pozycje w tabelach swoich grup rozgrywkowych.

W niedzielne przedpołudnie na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce odbyło się spotkanie ostatniej kolejki rozgrywek juniorów młodszych. Nasza drużyna podejmowała zespół Ruchu Wysokie Mazowieckie. Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę i kontrolę miał zespół gospodarzy. W dwunastej minucie udokumentowali to pierwszą zdobytą bramką. Goście robili wszystko w defensywie, aby utrudnić życie naszym napastnikom. Bardzo rzadko kontratakowali, ale po jednej z takich akcji byli bliscy zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 1:0.

W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Drużyna gości w zasadzie nie miała nic do powiedzenia. Jakiekolwiek próby konstruowania akcji rozbijała nasza defensywa już w środkowej strefie, a nasza ofensywa co kilka minut trafiała do siatki rywali. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszych juniorów 8:0!

OSIR Hajnówka – Ruch Wysokie Mazowieckie 8 : 0 (1 : 0)

Bramki: Michał Grygoruk-4; Rafał Krysiuk-1; Maciej Sawicki-1; Michał Kostecki-1; Mateusz Wasiluk-1

Skład OSiR: Kamil Kośko, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Adam Witkowski, Bartosz Olszewski, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Gabriel Artemiuk, Sebastian Kiendyś, Michał Kostecki, Filip Bański, Mateusz Wasiluk, Łukasz Niewiadomski, Tomasz Bugwin, Andrzej Parfieniuk, Maciej Sawicki. Trener Andrzej Grygoruk.

0

W drugim niedzielnym meczu nasi trampkarze podejmowali zespół z Wasilkowa. Już od pierwszej minuty spotkania hajnowianie narzucili swój styl gry, uzyskując znaczną przewagę. Ciągłe ataki na bramkę gości dopiero w drugiej odsłonie meczu przyniosły efekt w postaci dwóch strzelonych bramek. W 45 minucie meczu po rzucie wolnym w zamieszaniu pod bramką gości, przytomnie zachował się Piotr Daniszewski, który odbitą piłkę pewnie umieścił w siatce rywali. Druga bramka dla naszego zespołu padła 57 minucie spotkania po indywidualnej akcji Pawła Sieńczuka, który przelobował bramkarza z Wasilkowa i zarazem ustalił wynik spotkania. Na pochwałę zasłużył cały zespół, który pomimo problemów ze skutecznością, to w kluczowych momentach pokazał zgranie i charakter. Kolejna wygrana cieszy ale przed piłkarzami jeszcze dwa ważne pojedynki, a przeciwnikami będą zespoły BSP Jagiellonia Białystok i AP Talent Białystok.

Trampkarze gr. 3: OSiR Hajnówka – KS Wasilków 2:0 (0:0)

Bramki dla OSiR: Piotr Daniszewski 45', Paweł Sieńczuk 57'

Skład OSiR: Michał Gagan, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Mariusz Filipiuk, Julian Ostapczuk, Piotr Wojciuk, Paweł Sieńczuk, Filip Kot, Dominik Durzyński, Piotr Daniszewski, Gabriel Chilimoniuk, Daniel Chodakowski, Stanisław Artemiuk, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Krzysztof Masajło, Krzysztof Pieczarka.