News zdjęcie id 214

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 15 i 16 PAŹDZIERNIKA

18.10.2016

JUNIORZY MŁODSI

W sobotę 15 października odbył się kolejny mecz ligowy Juniorów Młodszych. Przeciwnikiem drużyny ośrodka był zespół Sparty 1951 Szepietowo. Zdecydowanym faworytem tego spotkania według tabeli był OSiR Hajnówka. Te przypuszczenia okazały się bardzo trafne bo od pierwszej minuty nasz zespół z animuszem ruszył na rywala, stwarzając liczne okazje do zdobycia bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zespołu gospodarzy, którzy zaaplikowali rywalom pięć bramek i tracąc tylko jedną. Kolejnym spotkaniem Juniorów młodszych będzie mecz wyjazdowy z drużyną Rudni Zabłudów, który odbędzie się 23 października.

OSiR Hajnówka – Sparta 1951 Szepietowo 5:1

Bramki dla OSiR: Jakub Bowtruczuk 3, Michał Grygoruk, Michał Kostecki

Skład OSiR Hajnówka: Kamil Kośko, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Gabriel Artemiuk, Michał Grygoruk, Jakub Bowtruczuk, Adam Witkowski, Michał Kostecki, Maciej Sawicki, Filip Bański, Sebastian Kiendyś, Łukasz Niewiadomski, Mateusz Wasiluk, Trener Andrzej Grygoruk

TRAMPKARZE

W kolejnym sobotnim meczu Trampkarze OSiR Hajnówka zmierzyli się z drużyną Urząd Miasta Krynki. Było to spotkanie drużyn sąsiadujących w tabeli więc można było się spodziewać wyrównanego spotkania. Tak i w rzeczywistości było, goście za wszelką cenę chcieli zdobyć pierwszą bramkę, lecz obrona na czele z Jakubem Borowskim i Krystianem Dutkowskim skutecznie ograniczała poczynania napastników z Krynek. Wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, groźnie kontratakując, stwarzając coraz więcej zagrożenia w polu karnym przeciwnika. W 22 minucie spotkania po rzucie wolnym piłka odbiła się od poprzeczki a w zamieszaniu podbramkowym celną dobitką popisał się Daniel Chodakowski zdobywając gola dla drużyny OSiR Hajnówka. Sześć minut później w podobnej sytuacji ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2:0. W drugiej połowie zespół z Krynek zdołał strzelić bramkę z rzutu karnego zmniejszając rozmiar porażki. Dzięki konsekwentnej postawie drużyna Trampkarzy OSiR Hajnówka zainkasowała 3 punkty.

OSiR Hajnówka – Urząd Miasta Krynki 2:1

Bramki dla OSiR: Daniel Chodakowski 2

Skład OSiR Hajnówka: Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Jakub Borowski, Mariusz Filipiuk, Filip Kot, Marcel Tomaszuk, Julian Ostapczuk, Krystian Dutkowski, Paweł Sieńczuk, Piotr Daniszewski, Krzysztof Pieczarka, Dominik Durzyński, Gabriel Chilimoniuk, Gabriel Litwinowicz, Daniel Chodakowski, Stanisław Artemiuk, Maciej Ignatowicz, Piort Wojciuk, Trener: Tomasz Dobosz, Marek Hanula

ORLIKI

W niedzielę 16 października odbył się ostatni ligowy turniej Orlików w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Mimo że wynik w turniejowych spotkaniach jest sprawą drugorzędną to piłkarze wszystkich drużyn z zapałem i zaangażowaniem biegali za piłką starając się strzelić rywalom jak najwięcej bramek. Zwycięską drużyną okazał się pierwsza drużyna z Bielska Podlaskiego. Obie drużyny OSiR Puszcza Hajnówka pokazały że mają ogromny potencjał i nie odbiegają umiejętnościami od zawodników przyjezdnych, co można uznać za dobry prognostyk na kolejne miesiące. Spotkania sędziowali Marek Hanula i Dariusz Rynkowski.