News

News zdjęcie id 209

ZWYCIĘSKA PASSA JUNIORÓW MŁODSZYCH TRWA, PORAŻKA MŁODZIKÓW

07.10.2016

W niedzielne przedpołudnie 2.10.2016r juniorzy młodsi OSIR Hajnówka rozegrali piątą kolejkę spotkań rundy jesiennej. Przeciwnikiem był zespół KS Wasilków. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy przejęli kontrolę i już po 5 minutach prowadziliśmy 1:0. Wynik utrzymał się do końca I połowy. Po przerwie przeciwnicy wyrównali po rzucie karnym. Od tego momentu spotkanie zrobiło się bardzo nerwowe. Nie wszyscy zawodnicy potrafili utrzymać nerwy na wodzy. Każdy zespół chciał wygrać. Ostatecznie lepiej tę wojnę nerwów wytrzymali nasi zawodnicy i mecz zakończył się wynikiem 4-3 .

OSIR Hajnówka – KS Wasilków – 4:3

Bramki: Tomasz Bugwin-2; Mateusz Wasiluk-1; Adam Witkowski-1

Skład OSiR Hajnówka: Kamil Kośko, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Adam Witkowski, Bartosz Olszewski, Tomasz Bugwin, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Gabriel Artemiuk, Maciej Sawicki, Andrzej Parfieniuk, Sebastian Kiendyś, Oskar Charytoniuk, Michał Kostecki, Filip Bański, Adam Solipiwko, Mateusz Wasiluk, Łukasz Niewiadomski. Trener Andrzej Grygoruk.