Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 205

PIŁKARSKI TURNIEJ PODSTAWÓWEK

04.10.2016

Zainteresowanie uprawianiem piłki nożnej utrzymuje się w naszym powiecie na wysokim poziomie. Jednak osiągane wyniki są niesatysfakcjonujące w szczególności na poziomie reprezentacji szkolnych. Tutaj już od kilku lat nie możemy się przebić do pierwszej ósemki województwa. Jak będzie w tym roku? Czy chłopcy z SP 2 Hajnówka przebrną przez fazę grupową? Przekonamy się o tym już 12 października 2016 r.

W Finałach Powiatu Hajnowskiego, który się odbył w dniu 28 września 2016 r. wzięło udział 8 drużyn. W pierwszej fazie rozegrano eliminacje grupowe systemem „każdy z każdym” na dwóch boiskach „orlika” przy I LO i ZS 1. W walce o trzecie miejsce wicemistrzowie grupy „A” SP Narewka, pokonali drugi zespół z grupy „B” SP 6 Hajnówkę 3: 1. Natomiast zwycięzcy swoich grup stoczyli zacięty bój o miejsce pierwsze i awans do dalszego etapu rozgrywek. Skuteczniej strzelali zawodnicy z SP 2 Hajnówka i to oni wyszli zwycięsko z całego turnieju.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Mecze sędziowali: Marek Hanula i Tomasz Dobosz.

Końcowa klasyfikacja szkół

I miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 w HAJNÓWCE

Skład drużyny: Damian Butrymowicz, Brajan Fibik, Andrzej Gawryluk, Jakub Karpiuk, Filip Mazur, Michał Mordań, Piotr Pawluczuk, Krystian Szymczak, Rafał Wakuluk, Arkadiusz Wołodko. Trener – Marcin Sawczyński.

II miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA w DUBICZACH C.

Skład drużyny: Arkadiusz Buryło, Daniel Chumaczenko, Roman Chumaczenko, Piotr Chursa, Jan Czmiel, Adam Dmitruk, Bartek Iwaniuk, Łukasz Pietroczuk, Michał Simoniuk, Artur Wiśniewski. Trener – Włodzimierz Misiejuk.

III miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA w NAREWCE

Skład drużyny: Łukasz Ancutko, Dawid Charkiewicz, Aleksander Czerniecki, Jakub Hawieńczyk, Igor Jastrzębski, Łukasz Klimiuk, Jakub Kołecki, Krzysztof Kołecki, Tomasz Pańkowski. Trener – Mirosław Krasnopolski.

IV miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 w HAJNÓWCE

V – VI miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 5 w HAJNÓWCE

SZKOŁA PODSTAWOWA w NARWI

VII – VIII miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA w CZEREMSZE

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w HAJNÓWCE

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.