News

News zdjęcie id 196

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 17-18.09.2016r.

20.09.2016

Juniorzy młodsi i trampkarze w niedzielę wygrali swoje mecze. Zespół młodzików mimo wielu dogodnych sytuacji do strzelenia goli, zszedł z boiska pokonany .

Juniorzy młodsi 2000/2001: Piast Białystok – OSIR Hajnówka 1:4 (1:3)

Bramki: Michał Grygoruk-2; Bartosz Olszewski -1; Jakub Bowtruczuk-1

Skład OSIR: Kamil Kośko, Mateusz Wasiluk, Maciej Malewicz, Rafał Krysiuk, Adam Witkowski, Bartosz Olszewski, Tomasz Bugwin, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Gabriel Artemiuk, Maciej Sawicki, Andrzej Parfieniuk, Sebastian Kiendyś. Trener Andrzej Grygoruk.

W dniu 18.09.2016r. odbyła się trzecia kolejka spotkań II gr. II ligi wojewódzkiej w kat. junior młodszy. Zawodnicy OSIR Hajnówka rozgrywali swój mecz w Białymstoku , a przeciwnikiem był zespół Piasta. Spotkanie odbyło się przy słonecznej i bardzo wietrznej pogodzie. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy przejęli kontrolę i już po 9 minutach prowadziliśmy 2:0.Gospodarzom tylko raz udało się przechytrzyć naszą defensywę i skutecznie zakończyć swoją akcję. Jeszcze przed przerwą zdobyliśmy trzecią bramkę i w tym momencie całkowicie zdominowaliśmy rywali. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się i choć mieliśmy kolejne okazje do zdobycia bramki to udało się to tylko raz. Do końca meczu kontrolowaliśmy sytuację na boisku i nie pozwoliliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł.

Pozostałe wyniki 3 kolejki: AP Talent Białystok - KS Wasilków 5:1 Ruch Wysokie Mazowieckie - RuchWysokie Mazowieckie 1:1 Pionier Brańsk - Bocian Boćki 2:1 Rudnia Zabłudów - Pogoń Łapy 2:0

Andrzej Grygoruk, Marek Hanula

Trampkarze 2002/2003: OSiR Hajnówka – Narew Choroszcz 2:0 (1:0) Bramki dla OSiR-u: Jakub Mikołajczuk 28’, 66’

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Mariusz Filipiuk, Julian Ostapczuk, Piotr Wojciuk, Paweł Sieńczuk, Daniel Chodakowski, Piotr Daniszewski, Jakub Mikołajczuk, Gabriel Litwinowicz, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Filip Kot, Marcel Tomaszuk, Krzysztof Pieczarka, Marcin Ostapowicz, Dominik Durzyński. Trener Marek Hanula

W niedzielnym meczu kolejna wygrana naszych trampkarzy nie przyszła łatwo. Goście stawili zacięty opór, starając się groźnie kontratakować. Formacje obrony jednej tak drugiej drużyny miały sporo pracy, ale w tym meczu bramki strzelali tylko gospodarze. W 28 minucie pierwszej części gry rzut wolny z 25 metrów zamienił na bramkę Jakub Mikołajczuk. Z biegiem czasu nasi zawodnicy coraz częściej przebywali na połowie rywala czego efektem była druga strzelona bramka po akcji Piotra Daniszewskiego i Jakuba Mikołajczuka. Zwycięstwo nad rywalem z Choroszczy to zasługa gry całego zespołu. Pomimo, że gra nie układała się do końca jak zakładaliśmy przed meczem, to w kluczowych momentach nasi piłkarze pokazali zgranie i prawdziwy charakter drużyny. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie a rywalem będzie zespół KS Michałowo.

Pozostałe mecze 4 kolejki: Urząd Miejski Krynki – BSP Jagiellonia Białystok 2:3 Czarni Czarna Białostocka – KS Michałowo 3:3 AP Talent Białystok – Gryfik Gródek 3:0 KS Wasilków – MOSP Białystok 2:4 Włókniarz Białystok - pauza