News zdjęcie id 194

LIGA MŁODZIEŻOWA Z DNIA 11.09.2016r – MECZE TRAMPKARZY I JUNIORÓW MŁODSZYCH

13.09.2016

Trampkarze: Czarni Czarna Białostocka - OSiR Hajnówka 2002-2003 1:3 (0:2)

Zespół trampkarzy odniósł drugie zwycięstwo w zmaganiach grupy 3 w sezonie 2016/2017.
Początek spotkania był wyrównany. Nasi zawodnicy starali się przejąć inicjatywę w środku pola ale przeciwnik stawiał zacięty opór. Na szczęście dwa błędy rywali w obrębie własnego pola karnego, skutecznie wykorzystał Paweł Sieńczuk i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0. Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie, a dwu bramkowa zaliczka z pierwszej połowy pozwoliła kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Na gola Jakuba Mikołajczuka w 55 minucie gospodarze odpowiedzieli bramką w doliczonym czasie gry i trzy punkty pojechały do Hajnówki

Skład OSiR: Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Maciej Ignatowicz, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Mariusz Filipiuk, Julian Ostapczuk, Piotr Wojciuk, Paweł Sieńczuk, Daniel Chodakowski, Piotr Daniszewski, Jakub Mikołajczuk, Gabriel Litwinowicz, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Marcel Tomaszuk. Trener Marek Hanula.

W dniu 18 września 2016r. kolejnym przeciwnikiem będzie Narew Choroszcz. Mecz zostanie rozegrany w Hajnówce o godz.13:00. Zapraszamy.

0

Juniorzy młodsi: OSiR Hajnówka 2000-2001- AP Talent Białystok 1:0 (0:0)

Nasi juniorzy młodsi pokonali w Hajnówce jednego z faworytów do zwycięstwa w grupie 2 zespół AP Talent Białystok. „Złotą” bramkę zdobył tuż przed końcem spotkania Oskar Charytoniuk.

Gospodarze zasłużyli na pochwałę i podziękowanie za dobry mecz, wolę walki i serce pozostawione na boisku. Zwycięstwo nad zespołem z Białegostoku przedłuża nadzieję na końcowy sukces w grupie 2, ale warunkiem jest koncentracja i determinacja w następnych meczach. W dniu 18 września 2016r kolejnym przeciwnikiem będzie Piast Białystok. Mecz zostanie rozegrany w Białymstoku.

Skład OSiR: Kamil Kośko, Mateusz Wasiluk, Rafał Krysiuk, Łukasz Niewiadomski, Adam Witkowski, Bartosz Olszewski, Tomasz Bugwin, Jakub Bowtruczuk, Michał Grygoruk, Gabriel Artemiuk, Filip Bański, Maciej Sawicki, Andrzej Parfieniuk, Oskar Charytoniuk, Michał Kostecki, Sebastian Kiendyś, Maciej Malewicz. Trener Andrzej Grygoruk