News

News zdjęcie id 193

LIGA MŁODZIEŻOWA Z DNIA 10.09.2016r. – SPARINGI MŁODZIKÓW I ORLIKÓW

13.09.2016

W sobotnie przedpołudnie na stadionie OSiR Hajnówka doszło do spotkania piłkarskiego hajnowskich młodzików i orlików z zespołami Orzeł Siemiatycze. Mecze miały charakter towarzyski i trenerzy zdecydowali się na grę 6 x15 minut w młodzikach i 6 x10 minut w orlikach.

Ładna, słoneczna pogoda, zacięte i prowadzone w szybkim tempie mecze, dużo spięć podbramkowych, goli, to sprzyjało dobrej zabawie. Pomimo zaangażowania i emocji mecze upłynęły w przyjaznej i miłej atmosferze. Po ostatnim gwizdku sędziego wszyscy stwierdzili, że był to pożyteczny sprawdzian, a uśmiechnięte twarze ponad 70 młodych uczestników to potwierdzały. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce a spotkania sędziowali Marek Hanula i Tomasz Dobosz.

Młodziki: OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 3:5

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin, Damian Butrymowicz, Mariusz Dobosz, Andrzej Gawryluk, Łukasz Jurczuk, Jakub Karpiuk, Jakub  Krywoszej, Michał Mordań, Olivier Osipiuk, Aleksandra Ostaszewska, Aleksander Pawluczuk, Łukasz Sac, Bartosz Sadowski, Sebastian Siekan, Krystian Szymczak, Rafał Wakuluk, Krzysztof Wiluk. Trener Marcin Sawczyński.

Orliki: OSiR Puszcza Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 3:9

Skład OSiR Puszcza Hajnówka: Mateusz Artemiuk, Aleksander Janiel, Adrian Rogacki,  Damian Jurczuk, Piotr Romańczuk, Szymon Ważny, Patryk Niczyporuk,  Bartek Birycki,  Kamil Moszczyński, Piotr Gierasimiuk.

OSiR Puszcza II Hajnówka: Jakub Owerczuk, Oskar Tellos, Jan Kaczoch, Marcin Czyż, Oliwier Wasyluk, Mateusz Tarasiuk, Wojciech Goławski, Franek Filipowicz, Kacper Bedkowski, Paweł Gierasimiuk, Mikołaj Pawluczuk. Trenerzy Adam Langa i Tomasz Dobosz.