Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 178

POBYT HAJNOWSKICH PIŁKARZY W ESTOŃSKIM SUURE - JAANI - DZIEŃ TRZECI

Trzeci dzień pobytu – 21.08.2016r

Każdy zespół rozegrał trzy spotkania. Drużyna Ośrodka w turniejowych grach dwa spotkania wygrała i raz zeszła z boiska pokonana. Mimo że nasz zespół nie mógł wystąpić w najmocniejszym składzie, to na tle rywali prezentował się wyśmienicie. Chłopcy zagrali z charakterem, stawiając wysoko poprzeczkę dla przeciwników. Pokazali futbol ofensywny, starając się grać piłką. 

Udział w turnieju potwierdził dobre przygotowanie zawodników do sezonu co może owocować dobrymi wynikami w najbliższych, ligowych meczach.

 

Wyniki turnieju:

Kolejność meczów

Nazwy drużyn

Wynik

1

OSiR Hajnówka (Polska) – FK Prużany (Białoruś)

0:1

2

AFA Olaine (Łotwa) – Suure-Jaani United (Estonia)

0:2

3

OSiR Hajnówka (Polska) - Suure–Jaani United (Estonia)

2:1

4

FK Prużany (Białoruś) - AFA Olaine (Łotwa)

2:0

5

OSiR Hajnówka (Polska) - AFA Olaine (Łotwa)

1:0

6

Suure-Jaani United (Estonia) - FK Prużany (Białoruś)

0:1

 

Tabela końcowa:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1.

Prużany (Białoruś)

9

4:0

2.

OSiR Hajnówka 

6

3:2

3.

Suure – Jaani (Estonia)

3

3:3

4.

AFA Olaine (Łotwa)

0

0:5

Dekoracja i podsumowanie turnieju odbyło się w Centrum Zabaw w Suure Jaani. Nie lada gratką był moment wręczania medali i nagród dokonywany przez Katlin Tollasson - mistrzynię Estonii w rzucie dyskiem. Dekoracja była okazją do zrobienia wspólnych pamiątkowych zdjęć. 

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem - konsumpcją dużego tortu.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Estonii za ciepło i gościnność, które nas otaczały. Mamy nadzieję, że wspólne przeżycia pozostaną na długo w pamięci.

Uczestnicy wyjazdu: Krzysztof Masajło, Igor Wappa, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Paweł Sieńczuk, Daniel Chodakowski, Marcel Tomaszuk, Jakub Mikołajczuk, Julian Ostapczuk, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Piotr Wojciuk, Gabriel Chilimoniuk, Jakub Krywoszej, Mariusz Dobosz, Bartosz Sadowski, Tomasz Dobosz, Marek Hanula, Mirosław Awksentiuk, Mirosław Chilimoniuk.  

Marek Hanula

fot. Tomasz Dobosz

Oto relacje naszych najmłodszych uczestników wyjazdu do Suure- Jaani:

Na turnieju w Estonii byłem po raz pierwszy. Bardzo mi się podobało. Mogłem zagrać mecze z zawodnikami z innych krajów. Oprócz meczy i treningów były różne wycieczki. Najbardziej mi się podobała wycieczka do Aquaparku. Cały wyjazd będę mile wspominał i za rok chciałbym pojechać jeszcze raz - Bartosz Sadowski

Wyjazd do Estonii był aktywny. Najbardziej spodobało mi się to jak pojechaliśmy do aquaparku. Poznałem dużo nowych osób i jestem z tego bardzo zadowolony. Podobał mi się też czas spędzony w Kildu i Suure - Jaani, Było tam mnóstwo fajnych zabaw. Wyjazd do Estonii uważam za udany, gdyż robiłem tam to co lubię, grałem w piłkę nożną !!!! Cieszę się, że dyrektor OSiR-u organizuje takie fajne wycieczki – Jakub Krywoszej

W Estonii najbardziej mi się podobał wyjazd do Aquaparku. Moim zdaniem taka atrakcja powinna być co roku. Podobały mi się również konkursy, kiedy byliśmy na festynie. Chciałbym pojechać tam jeszcze przynajmniej jeden raz. Wyjazd uważam za bardzo udany – Mariusz Dobosz

 

Te miłe pozytywne słowa na pewno świadczą, że każdy z najmłodszych uczestników wyjazdu czuł się dobrze i z chęcią pojadą tam za rok. 

Więcej zdjęć >>TUTAJ<<

 

Image and video hosting by TinyPic

 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.