Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 177

POBYT HAJNOWSKICH PIŁKARZY W ESTONII - DZIEŃ DRUGIA

Drugi dzień pobytu – 20.08.2016r.

Kolejny dzień pobytu w Estonii zapowiadał się bardzo interesująco a nasi zawodnicy z wielką niecierpliwością nie mogli się doczekać kolejnych atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Po obfitym śniadaniu udaliśmy się do tuż za miasto aby spędzić czas w hali rekreacyjno- sportowej. Na miejscu każdy z uczestników mógł się sprawdzić z umiejętności jazdy na łyżwach, na sztucznym lodowisku z parafiny. Oprócz zmagań na "lodzie" spora część chłopaków zainteresowała się innymi dyscyplinami jak piłka nożna, koszykówka czy badminton. Nie brakowało również zabawy na dmuchanej trampolinie czy jeździe na rowerach. 

Następnie gospodarze zawieźli nas do miejscowości Kildu. Tam na miejscu czekał na nas pyszny obiad wraz z kolejnymi atrakcjami. Tak się złożyło, że w tym samym czasie odbywały się Dni miejscowości połączone z obchodami Dnia Niepodległości Estonii. Z tej okazji miał miejsce piknik rekreacyjno - sportowy, w ramach którego organizatorzy przewidzieli dla uczestników różne konkursy - jazda na rowerze po torze przeszkód, konkurs strzelania piłką nożną do celu (tablica punktowa w kształci kółek olimpijskich). Warto podkreślić, że w tej konkurencji zwycięzcami zostali trenerzy Ośrodka Sportu. 

Wielką popularnością cieszyło się siłowanie w kole przy pomocy kijów trzymanych oburącz przez zawodników. W tej rywalizacji najlepszy okazał się Daniel Chodakowski, nie dając szans innym kolegom. Nasi piłkarze pokazali również, że nie obca jest im siatkówka. Spotkania przeciwko trenerom okazały się bardzo zacięte a poziom gry Krystiana Dutkowskiego i Pawła Sieńczuka był bardzo wysoki. Fajnie wyglądała również integracja naszych chłopaków z dziećmi z Estonii. Pomimo bariery językowej chętnie szukali wzajemnego kontaktu. 

Kolejną okazją do integracji był wspólny trening, podczas którego zawodnicy ćwiczyli w przeciwnych drużynach mając za partnerów kolegów z różnych krajów.

Po tak aktywnym dniu wszyscy w dobrych humorach udaliśmy się na stołówkę gdzie z wielkim smakiem zjedliśmy posiłek po czym udaliśmy się do Olustvere na zasłużony odpoczynek.

Więcej zdjęć >>TUTAJ<<

Tomasz Dobosz

fot. Tomasz Dobosz

 

Image and video hosting by TinyPic

 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic
 
Image and video hosting by TinyPic

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.