Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37121
W sumie: 51440

News

News zdjęcie id 1531

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W LA ROCZ. 2011 I MŁ. Z 29.05.2024 R.

05.06.2024

W dniu 29 maja 2024 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce przeprowadzono Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce. W niżej wymienionych konkurencjach wzięło udział 78 dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowych Nr 2, 3 i 4 w Hajnówce oraz ze Szkoły Podstawowej w Dubinach.

  • Biegi:

60 m (14 dziewcząt i 10 chłopców)

200 m (11 dziewcząt i 9 chłopców)

600 m (9 dziewcząt i 8 chłopców)

1000 m (4 chłopców)

Sztafety 4 x 60 m (4 sztafety dziewcząt i 3 chłopców)

  • Skok w dal (12 dziewcząt i 11 chłopców)

  • Pchnięcie kulą (7 dziewcząt i 7 chłopców)

  • Rzut oszczepem (6 dziewcząt i 6 chłopców).

PEŁNE WYNIKI

Po trudnych zmaganiach wyniki osiągnięte przez młodzież przedstawiają się następująco:

Dziewczęta 60m

I miejsce – SADOWSKA Julia kl. VI D (SP 4) – 9,53 sek

II miejsce – SADOWSKA Amelia (SP 4) – 9,84 sek

III miejsce – MONACH Aleksandra (SP 4) – 9,99 sek

Chłopcy 60m

I miejsce – SELIWONIUK Bartosz (SP Dubiny) – 8,91 sek

II miejsce – MONACH Mikołaj (SP 4) – 9,34 sek

III miejsce - MONACH Łukasz (SP 4) – 9,44 sek

Dziewczęta 200m

I miejsce – JAKONIUK Joanna (SP 4) – 31,38 sek

II miejsce – BURA Hanna (SP 3) – 31,66 sek

III miejsce – KUCZKO Luiza (SP 4) – 34,03 sek

Chłopcy 200m

I miejsce – SELIWONIUK Bartosz (SP Dubiny) – 29,11 sek

II miejsce – BURA Grzegorz (SP 3) – 30,35 sek

III miejsce – MONACH Łukasz (SP 4) – 31,85 sek

Dziewczęta 600m

I miejsce – BURA Hanna (SP 3) – 2,03,26

II miejsce – PATEJUK Julia (SP 4) – 2,14,29

III miejsce – PIETRUCZUK Julia (SP 2) – 2,18,64

Chłopcy 600m

I miejsce – NIKITIUK Piotr (SP Dubiny) – 1,58,64

II miejsce – STOLAREWSKI Igor (SP Dubiny) – 1,59,00

III miejsce – GRYGORUK Bartosz (SP 2) – 2,08,98

Tylko chłopcy 1000m

I miejsce – BURA Grzegorz (SP 3) – 3,30,16

II miejsce – MAŃKOWSKI Krystian (SP 4) – 3,40,29

III miejsce – OSIPCZUK Szymon (SP 3) – 3,43,62

Dziewczęta Skok w dal

I miejsce – KARPIUK Wiktoria (SP 2) – 3,42 m

II miejsce – SADOWSKA Julia kl. VI D (SP 4) – 3,40 m

III miejsce – JABŁOŃSKA Nicola (SP 2) – 3,35 m

Chłopcy Skok w dal

I miejsce – STOLAREWSKI Igor (SP Dubiny) – 4,35 m

II miejsce – JAKIMIUK Nikodem (SP 2) – 3,80 m

III miejsce – OCHRYCIUK Paweł (SP 2) – 3,50 m

Dziewczęta Pchnięcie kulą

I miejsce – PIETRUCZUK Julia (SP 2) – 7,96 m

II miejsce – KRZYŻANOWSKA Julia (SP 3) – 7,45 m

III miejsce – JARMOCIK Zofia (SP 4) – 7,38 m

Chłopcy Pchnięcie kulą

I miejsce – NIESTERUK Gabriel (SP 3) – 7,50 m

II miejsce – PARCHOTIK Kamil (SP 2) – 6,67 m

III miejsce – JAKIMIUK Nikodem (SP 2) – 6,60 m

Dziewczęta Rzut oszczepem

I miejsce – KIRYLUK Sara (SP 4) – 12,40 m

II miejsce – CZURAK Nina (SP 4) – 10,70 m

III miejsce – ŚWIĘTOCHOWSKA Anna (SP 2) – 10,40 m

Chłopcy Rzut oszczepem

I miejsce – CHARYTONOW Gabriel (SP 2) – 21,50 m

II miejsce – ANDROSIUK Nataniel (SP 4) – 16,70 m

III miejsce – OSIPCZUK Szymon (SP 3) – 12,20 m.

Dziewczęta Sztafeta 4 x 60 m

I miejsce – SADOWSKA Julia, SADOWSKA Amelia, KUCZKO Luiza, JAKONIUK Joanna (SP 4) – 38,56

Chłopcy Sztafeta 4 x 60 m

I miejsce – MONACH Mikołaj i Łukasz, NAUMCZYK Szymon, ANDROSIUK Nataniel (SP 4) – 37,51.

Za miejsca I-III uczestnicy uhonorowani zostali medalami.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia wszystkim pasjonatom lekkoatletycznych dyscyplin sportowych. Zawody przeprowadzili i sędziowali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji przy niezbędnej pomocy nauczycieli WF uczestniczących szkół.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa podziękowanie Starostwu Powiatowemu za sfinalizowanie organizacji imprezy w ramach projektu „Organizacja zawodów sportowych promujących zdrowy styl życia dla dzieci i młodzieży z Powiatu Hajnowskiego” oraz Urzędowi Miasta w Hajnówce za ufundowanie medali w ramach projektu” wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej – „Organizacja sportowych zawodów i rozgrywek międzyszkolnych w Hajnówce”.

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.