Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37095
W sumie: 51414

News

News zdjęcie id 1525

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 19.05.2024

22.05.2024

Ostatni weekend w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Hajnówce dostarczył wiele emocji sportowych dla pasjonatów biegania i piłki nożnej. W sobotę odbywał się Półmaraton Hajnowski, który ma swoją ugruntowaną renomę w kraju, natomiast niedziela należała do naszych młodych piłkarzy, którzy dostarczyli podobnie jak biegacze wiele pozytywnych wrażeń. Za swoją postawę na boisku otrzymali wiele słów uznania. W konfrontacji z rywalami Juniorzy i Trampkarze wygrali swoje spotkania, a drużyna Młodzików po wyrównanym meczu musiała uznać wyższość gości.

Osłabieni kadrowo Juniorzy Starsi postarali się o miłą niespodziankę wygrywając mecz z Hetmanem Białystok. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe spotkanie. Wcześniejsze mecze były zawsze wyrównane, a wynik był sprawą otwartą. Na szczęście dzięki dobrej i mądrej grze całego zespołu udało się spotkanie wygrać, a bramki strzelone przez Kacpra Jakimiuka, Karola Czarnockiego i Jakuba Lewczuka były ozdobą naszego spotkania. W podsumowaniu chciałbym podziękować Trampkarzom, którzy wsparli kadrę meczową starszych kolegów pomimo że byli już zmęczeni po swoim też zwycięskim spotkaniu. Gratulujemy!

W następnej kolejce nasi juniorzy zmierzą się na wyjeździe z liderem grupy Wigrami Suwałki.

Juniorzy Starsi (rocz. 2005 i mł.):

OSiR Hajnówka – Hetman Białystok 3:0 (1:0)

Bramki dla OSiR: Kacper Jakimiuk 44’, Karol Czarnocki 52’, Jakub Lewczuk 83’

LINK DO TABELI

Skład OSiR: Mikołaj Pawluczuk- Aleksander Pawluczuk (Marcin Czyż 75’), Gabriel Koperek, Dawid Komarzewski, Bartosz Łukaszuk, Bartosz Ostapczuk, Karol Czarnocki, Kacper Jakimiuk, Szymon Ważny (Julian Ignaciuk 75’), Jakub Lewczuk, Łukasz Golonko (Nikodem Czurak 30’, Gabriel Sapieżko 55’).Trener Marek Hanula

Trampkarze Ośrodka Sportu, po udanych dotychczas,występach, do pojedynku z Turośnianką Turośń Kościelna przystępowali z wielką niewiadomą. Był to pierwszy mecz naszych drużyn, a wynik konfrontacji z uwagi na umiejętności obydwóch zespołów był sprawą otwartą. Jak było do przewidzenia całe spotkanie było zacięte i wyrównane. Nasz zespół dobrze się bronił, szukając szczęścia w kontratakach z których mieliśmy kilka szans do strzelenia bramki. Niestety, nie byliśmy wystarczająco skuteczni albo lepszym okazywał się bramkarz gospodarzy. Na szczęście w ogólnym rozrachunku na trudnym terenie z wymagającym przeciwnikiem, zdobyliśmy trzy punkty. Po siedmiu kolejkach naszych piłkarzy czeka zasłużony wolny weekend, tak by już za półtora tygodnia zmierzyć się z Orlętami Czyżew w Hajnówce. Gratulujemy!


Trampkarze Starsi (rocz. 2009 i mł.):

Turośnianka Turośń Kościelna – OSiR Hajnówka 1:2 (1:1)

Bramki dla OSiR: Łukasz Golonko 25’, Mateusz Maciąg 65’.

LINK DO TABELI

Skład OSiR: Filip Klimuk, Jakub Antichowicz, Mateusz Ostaszewski, Adam Szumarski, Nikodem Czurak, Mateusz Kondratiuk, Mateusz Maciąg, Julian Ignaciuk, Jakub Pieczarka, Filip Falkowski, Borys Jastrzębski, Łukasz Golonko, Marcin Gutowski, Gabriel Żabiński. Trener Marek Hanula.

Zespół Młodzików w konfrontacji z odwiecznym rywalem Orłem Siemiatycze po wyrównanym pojedynku przegrał mimo dobrej gry. Na porażce zaważyły błędy w obrębie naszego pola karnego, pozbawiające nasz zespół choćby punktu w tym ciekawym meczu. Obiektywnie mecz podsumował w swoim wpisie trener gości: „ Ciężki mecz walki, rywal (hajnowianie) grał płynniej i bardziej zespołowo jednak my byliśmy indywidualnie skuteczniejsi”. Takie porażki trochę bolą, ale to jest sport, podnosimy głowy do góry i walczymy w kolejnych spotkaniach. W następnej kolejce podopieczni Tomasza Dobosza zmierzą się w Hajnówce z Unią Ciechanowiec. Zapraszamy!


Młodziki (rocz. 2011 i mł.):

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 1:4 (0:1)

Bramka dla OSiR: Tomasz Żedź 42’

LINK DO TABELI

Skład OSiR: Maksymilian Czaban, Grzegorz Bura, Paweł Gierasimiuk, Dawid Giżewski, Maksymilian Iwaniuk, Paweł Michalczuk, Henryk Rudzki, Bartosz Seliwoniuk, Gabriel Surel, Maciej Borowik, Damian Gierłachowski, Dominik Kiczkajło, Kamil Parchotnik, Maksymilian Topór, Antoni Wenski, Tomasz Żedź. Trener Tomasz Dobosz.

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.