Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37103
W sumie: 51422

News

News zdjęcie id 1468

JUNIORZY OSIR HAJNÓWKA TRZECIĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

04.12.2023

Rewelacyjny występ w rozgrywkach Juniorów Starszych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. W rozgrywkach jesiennych po rozegraniu 12 meczów (mecz i rewanż) niespodziewanie hajnowianie uplasowali się na trzecim miejscu w rywalizacji o mistrzostwo województwa podlaskiego. Decyzję o starcie drużyny w rozgrywkach w kategorii Junior Starszy (2005 i mł.) podejmowaliśmy w Ośrodku Sportu z mieszanymi uczuciami, ponieważ większość zawodników mogła jeszcze grać w roczniku Juniora Młodszego.

Na szczęście postawa na boisku naszych podopiecznych potwierdziła słuszność podjętej decyzji. Mało tego, że nie przestraszyli się starszych kolegów z innych drużyn to zdobyli niespodziewanie trzecie miejsce w województwie podlaskim, pokazując na boisku hajnowski futbol z jak najlepszej strony. Kluczem do sukcesu był świetnie działający kolektyw, co przekładało się na wzajemną mobilizację i determinację o jak najlepszy wynik na boisku – no i udało się.

LINK DO TABELI

Warto jeszcze odnotować, że dzięki swojej postawie na boisku i poza nim zyskali wiele sympatii u licznej widowni gromadzącej się na ich meczach.

Korzystając z okazji cały zespół jeszcze raz dziękuje za wspaniały doping i obecność razem z drużyną przez cały okres rozgrywek, nawet podczas meczów wyjazdowych.

Przeciwnikami naszej drużyny były zespoły: Wigry Suwałki, MOSP Białystok, Sparta Augustów, Czarni Czarna Białostocka, CSP Unia 1976 UKS Rotmistrz Pilecki Ciechanowiec, Hetman Białystok

Kadra Juniorów Starszych OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Mikołaj Pawluczuk, Oskar Tellos, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Jakub Bielawski, Bartosz Łukaszuk, Szymon Ważny, Kazimierz Rudzki, Kacper Jakimiuk, Bartosz Ostapczuk, Jakub Lewczuk, Piotr Gierasimiuk, Erik Budny, Olivier Osipiuk, Dawid Komarzewski, Aleksander Pawluczuk, Aleksander Papis, Gabriel Sapieżko, Karol Czarnocki, Grzegorz Wiącek, Arkadiusz Kędzierski. Trener Marek Hanula

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.