News

News zdjęcie id 1467

JUNIORZY OŚRODKA DOGRALI PRZERWANY MECZ

30.11.2023

W dniu 18 października, w rozgrywanej 7 kolejce mistrzostw województwa podlaskiego w kategorii Juniorzy Starsi, podczas meczu pomiędzy Unią Rotmistrz Pilecki Ciechanowiec a Ośrodkiem Sportu przy prowadzeniu 1:0 naszego zespołu doszło do niecodziennej sytuacji – w przerwie zgasło sztuczne oświetlenie boiska. W tym przypadku z dużym opóźnieniem Podlaski ZPN wyznaczył na dzień 25 listopada dogranie meczu.

Sytuacja dla naszego zespołu bardzo się skomplikowała, ponieważ w tym terminie nie mogliśmy skorzystać z pełnego składu. Dogrywkę obie strony potraktowały priorytetowo, ponieważ stawką pojedynku było trzecie miejsce w rozgrywkach. Dogrywana druga połowa była bardzo zacięta, ale na szczęście nasi zawodnicy dali radę i utrzymali do końca korzystny dla siebie wynik meczu.

Duże słowa uznania należą się naszym chłopakom, bo ani przeciwnik, ani presja nie zdominowały naszego zespołu i zasłużenie możemy się cieszyć z niespodziewanego podium w rozgrywkach. Teraz w treningach nastąpi przerwa świąteczna.

Unia Rotmistrz Pilecki Ciechanowiec – OSiR Hajnówka 0:1 (0:1)

Bramka dla OSiR: Kamil Moszczyński 45’

LINK DO TABELI

18 października 2023 – I połowa, Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Jakub Bielawski, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Oskar Tellos, Szymon Ważny, Kazimierz Rudzki, Kacper Jakimiuk, Bartosz Ostapczuk, Gabriel Sapieżko (Jakub Lewczuk 20’), Piotr Gierasimiuk. Rez. Mikołaj Pawluczuk, Erik Budny, Olivier Osipiuk, Aleksander Papis, Dawid Komarzewski, Marcin Czyż.

25 listopada 2023 – II połowa, Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Jakub Bielawski, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Oskar Tellos, Szymon Ważny, Kacper Jakimiuk, Jakub Lewczuk (Dawid Komarzewski 60’), Piotr Gierasimiuk, Erik Budny (Aleksander Papis 88’), Olivier Osipiuk. Trener Marek Hanula