News

News zdjęcie id 1442

LIGA MŁODZIEŻOWA DRUŻYN OSIR HAJNÓWKA 30.09 – 01.10.2023

04.10.2023

W ostatni weekend 30 września i 1 października odbyła się kolejna kolejka ligowa z udziałem drużyn OSiR Hajnówka. Jedynie Juniorzy Starsi pewnie wygrali spotkanie z Hetmanem Białystok, kończąc pierwszą rundę. Trampkarze i Młodziki po zaciętych spotkaniach musieli uznać wyższość drużyn wyżej notowanych w rozgrywkach.

JUNIORZY STARSI

Wysoka wygrana Juniorów z Hetmanem Białystok może sugerować o zdecydowanej przewadze naszego zespołu - nic mylnego. Spotkanie od początku było wyrównane, a obie drużyny grały ofensywnie, dążąc do strzelenia gola. Na szczęście Kamil Moszczyński strzałem z głowy otworzył wynik, co ustawiło spotkanie. Mając przewagę jednej bramki spokojnie radziliśmy sobie z konstruowaniem gry i to w taki sposób, że rywal musiał sześć razy wyjmować piłkę z własnej bramki.

Był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale przed nami jeszcze sporo pracy. Nasi Juniorzy mają spory potencjał, ale muszą w każdym kolejnym meczu nie schodzić poniżej pewnego poziomu. Przed nami runda rewanżowa, oby była bardziej udana jak pierwsza.
Kolejny mecz odbędzie się 18 października w Czartajewie z drużyną z Ciechanowca.

OSiR Hajnówka – Hetman Białystok 6:1 (2:0)

Bramki dla OSiR: Grzegorz Wiącek 25’, 53’, Piotr Gierasimiuk 46’, 66’, Kamil Moszczyński 10’, Szymon Ważny 74’,

Skład OSiR: Mikołaj Pawluczuk, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Wojciech Kondratiuk, Szymon Ważny, Oskar Tellos, Piotr Gierasimiuk, Olivier Osipiuk, Dawid Komarzewski, Kazimierz Rudzki, Karol Czarnocki, Aleksander Papis, Bartosz Ostapczuk, Kacper Jakimiuk, Grzegorz Wiącek, Bartosz Łukaszuk, Jakub Bielawski, Erik Budny, Gabriel Sapieżko, Jakub Lewczuk, trener Marek Hanula

LINK DO TABELI

TRAMPKARZE

W sobotnie przedpołudnie w Hajnówce drużyna Trampkarzy rozegrała spotkanie ligowe z zespołem Promienia Mońki. Niestety dwie szybko stracone bramki w pierwszej połowie ustawiły wynik spotkania. Pomimo ambitnej postawie w drugiej połowie i strzelonej bramki nie udało się dogonić ekipy z Moniek.

OSiR Hajnówka – Promień Mońki 1:3 (0:2)

Bramka dla OSiR: Julian Ignaciuk

Skład OSiR: Filip Klimuk, Borys Jastrzębski, Janusz Sacharuk, Gabriel Żabiński, Julian Ignaciuk, Adam Szumarski, Michał Koryga, Marcin Gutowski, Przemysław Czapski, Nikodem Czurak, Jakub Pieczarka, Igor Kułakowski, Mateusz Ostaszewski, Łukasz Golonko, Mateusz Maciąg, trener Marek Hanula

MŁODZIKI

Pierwszej porażki w lidze doznali Młodziki OSiR Hajnówka. Rywalem był lider rozgrywek - Pogoń Łapy. Zespół z Łap górował nad naszą ekipą warunkami fizycznymi, co było bardzo odczuwalne w pojedynkach biegowych. Pomimo straconych dwóch bramek nasze Młodziki pod koniec pierwszej połowy potrafiły wyrównać. Niestety, na początku drugiej połowy ekipa z Łap strzeliła dwie bramki i to już trochę podcięło skrzydła. Ostatecznie nasz zespół uległ trzy do sześciu, ale jako jedyny do tej pory zdołał strzelić tyle bramek dla Pogoni. Kolejny mecz odbędzie się w niedzielę o 12:00 w Turośni Kościelnej.

Pogoń Łapy – OSiR Hajnówka 6:3 (2:2)

Bramki dla OSiR: Tomasz Żedź, Jakub Plis, Paweł Michalczuk

Skład OSiR: Maksymilian Czaban, Bartosz Samojluk, Tomasz Żedź, Paweł Michalczuk, Jakub Plis, Maksymilian Iwaniuk, Gabriel Golat, Grzegorz Bura, Dawid Giżewski, Michał Żur, Gabriel Surel, Maksymilian Topór, Paweł Gierasimiuk, Henryk Rudzki, Antoni Seliwoniuk, Mikołaj Kot, Antoni Wenski, trener Tomasz Dobosz