Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1437

INTENSYWNA SOBOTA NA BOISKACH OŚRODKA SPORTU - KOLEJKA Z 09-10.09.2023

14.09.2023

Gwarno i tłoczno było w ostatnią sobotę na boiskach Ośrodkach Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Ponad 200 młodych piłkarzy rozegrały swoje mecze w ramach rozgrywek Podlaskiego ZPN. Oprócz dwóch turniejów w kategorii Żak, którego organizatorem była hajnowska Pasja, pozostałe wydarzenia piłkarskie, już w roli gospodarza, rozegrali Orliki, Młodziki i Juniorzy Starsi Ośrodka Sportu. Jedynie naszych Trampkarzy w niedzielę gościli rówieśnicy z Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Młodziki (rocznik 2011 i mł.)

Drugi ligowy pojedynek maja za sobą Młodziki. Nasz zespół w pojedynku z Unią Ciechanowiec był faworytem i nie zawiódł. Całe spotkanie kontrolowali podopieczni Tomasza Dobosza, którzy byli częściej przy piłce i stwarzali sobie klarowne sytuacje do strzelenia bramek. Wygrana 5:1 to zasługa całego zespołu i dobrej współpracy między naszymi piłkarzami. Cieszy pierwszy zdobyty komplet punktów i liczymy na kolejne. Następne spotkanie nasi podopieczni rozegrają na wyjeździe z Pasją Kleosin.

OSiR Hajnówka - Unia Ciechanowiec 5:1 (1:0)

Bramki dla OSiR: Paweł Michalczuk 10’ 60’, Jakub Plis 49’58’, Antoni Wenski 66’.

Skład OSiR: Maksymilian Czaban, Dawid Giżewski, Maksymilian Iwaniuk, Mikołaj Kot, Paweł Gietrasimiuk, Jakub Plis, Bartosz Samojluk, Igor Stolarewski, Gabriel Surel, Antoni Wenski, Tomasz Żedź, Henryk Rudzki, Gabriel Golat, Paweł Gierasimiuk. Trener Tomasz Dobosz.


Orliki (rocznik 2013 i mł.)

Zespół rocznika 2013 ma za sobą intensywne sobotnie przed południe. Nasz zespół rozegrał cztery zacięte pojedynki, w których stworzył sobie sporo sytuacji bramkowych, co można zapisać na duży plus. Czasem jednak brakowało naszym podopiecznym zimnej krwi i skuteczności pod bramką przeciwnika. Najważniejsze, że nasi piłkarze zagrali ambitnie z dużym zaangażowaniem, za co całemu zespołowi należą się brawa. W tej kategorii nie gra się o punkty i nie są prowadzone tabele.

Skład OSiR: Antoni Wenski, Henryk Rudzki, Marek Iwaniuk, Julian Kot, Michał Bielawski, Damian Kierdelewicz, Filip Niczyporuk, Antoni Marczuk, Maksymilian Golat, Jakub Krzyżanowski, Bartosz Grygoruk, Paweł Ochryciuk, Oliwier Stepaniuk, Kacper Falkowski. Trener Tomasz Dobosz


Juniorzy Starsi (rocznik 2005 i mł.)

W ostatnim sobotnim meczu Juniorzy starsi zmierzyli się z wyżej notowanym rywalem z Białegostoku. Wszyscy w naszym zespole mieli świadomość, że juniorzy z białostockiej akademii, którzy trenują często i systematycznie są zdecydowanymi faworytami, jednak po cichu liczyliśmy na pozytywny wynik.

Przez większą część meczu nasi podopieczni mądrze się bronili, stawiając silny opór. Niestety kontuzja Moszczyńskiego i Ostapczuka na tyle osłabiły naszą grę w obronie, że gościom łatwiej było strzelić kolejne gole w samej końcówce meczu. Pomimo porażki cieszy postawa drużyny, która w większości jest złożona z juniorów młodszych co dobrze świadczy o ich umiejętnościach. Kolejny mecz juniorzy rozegrają na wyjeździe a rywalem będą piłkarze z Czarnej Białostockiej. Życzymy powodzenia.

OSiR Hajnówka - MOSP Białystok 1:5 (0:2)

Bramka dla OSiR: Piotr Gierasimiuk 54’

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Oskar Tellos (Marcin Czyż 76’), Kamil Moszczyński (Aleksander Pawluczuk 48’), Gabriel Koperek, Dawid Komarzewski, Szymon Ważny (Karol Czarnocki 88’), Kacper Jakimiuk, Kazimierz Rudzki, Erik Budny (Olivier Osipiuk 65’), Piotr Gierasimiuk ( Aleksander Papis 83’), Bartek Ostapczuk (Mikołaj Pawluczuk 50’), trener Marek Hanula.


Trampkarze (rocznik 2009 i mł.)

W niedzielnym meczu hajnowscy trampkarze nie sprostali gospodarzom z Wysokiego Mazowieckiego. Pomimo porażki widać było momentami postępy w grze, szczególnie w drugiej połowie, ale było to za mało na faworyta do pierwszego miejsca w grupie. Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy mieli możliwość pogrania w większym wymiarze czasowym, a to może przełożyć się na większą zachętę do pracy nad sobą. W następnej kolejce już na własnym boisku Trampkarze będą podejmować zespół Rudni Zabłudów. Zapraszamy!

Ruch Wysokie Mazowieckie - OSiR Hajnówka 6:1 (4:0)

Bramka dla OSiR: Marcin Gutowski 73’

Skład OSiR: Filip Klimuk, Adam Szumarski, Borys Jastrzębski, Filip Lesiak, Gabriel Żabiński, Marcin Gutowski, Julian Ignaciuk, Nikodem Czurak, Mateusz Maciąg, Michał Koryga, Jakub Pieczarka, Filip Falkowski, Przemysław Czapski, Janusz Sacharuk. Trener Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.