W sumie: 119382

News

News zdjęcie id 134

UDANA KOŃCÓWKA SEZONU JUNIORÓW MŁODSZYCH OSiR HAJNÓWKA

Spotkanie toczyło się przy pięknej słonecznej pogodzie, która najwidoczniej uśpiła naszą defensywę, ponieważ do przerwy goście prowadzili 2:0. Jednak dobry zespół poznać po tym jak kończy spotkanie. Już dziesięć minut po wznowieniu gry było 2:2. Gospodarze cały czas dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki, co udało się w ostatniej minucie.

OSIR Hajnówka – Iskra Narew 3:2

Bramki: Rafał Wiluk – 2; Dawid Werszko – 1

Skład OSiR: Bartosz Tichoniuk, Maciej Malewicz, Mateusz Wasiluk, Dominik Chilimoniuk, Dawid Werszko, Gabriel Artemiuk, Tomasz Bugwin, Jakub Badowicz, Rafał Krysiuk, Mateusz Grygorowicz, Adam Witkowski, Oskar Charytoniuk, Kamil Kośko, Rafał Wiluk, Sebastian Kendyś.

W drugim terminie nasi młodzi piłkarze rozgrywali kolejny mecz ligowy w Sokółce. Przeciwnikiem był zespół Falcon Sokółka. Od początku przejęliśmy kontrolę nad przebiegiem wydarzeń na boisku. Po 25 minutach prowadziliśmy 2:0. Wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie ambitnie grający zespół gospodarzy starał się zdobyć kontaktową bramkę, ale wszystkie próby kończyły się nieskutecznie. Natomiast udała się ta sztuka naszemu zespołowi w 74 min i zrobiło się 3:0. Zapowiadało się, że po raz pierwszy w tej rundzie uda się nam zakończyć mecz bez straty gola ale nastąpiło lekkie rozluźnienie i z niegroźnej akcji sokółczan padł honorowy gol dla gospodarzy.

Falcon Sokółka - OSIR Hajnówka 1:3

Bramki: Gabriel Artemiuk – 2; Sebastian Kendyś– 1

Skład OSiR: Bartosz Tichoniuk, Maciej Malewicz, Mateusz Wasiluk, Dominik Chilimoniuk, Dawid Werszko, Gabriel Artemiuk, Tomasz Bugwin, Rafał Krysiuk, Mateusz Grygorowicz, Adam Witkowski, Oskar Charytoniuk, Kamil Kośko, Rafał Wiluk, Sebastian Kendyś.

Po tym meczu Juniorzy Młodsi OSiR Hajnówka zapewnili sobie zwycięstwo w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej gr. 2. Na zakończenie tej rundy zagramy mecz z Czarnymi Czarna Białostocka. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz.14.00 na boisku w Hajnówce. Zapraszamy!!!