News

News zdjęcie id 1324

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU (GRUPA POŁUDNIOWA)

09.03.2023

Półfinał Województwa Podlaskiego w Pływaniu w kategorii Szkół Podstawowych, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Park Wodny oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, odbędzie się w naszym mieście po raz ósmy.

W piątek, 24 marca, od godz. 11:00 na krytej pływalni w Parku Wodnym będziemy gościć drużyny szkolne z powiatu bielskiego, białostockiego, siemiatyckiego i hajnowskiego (SP 1, 2, 3, 4) w kategoriach: rocz. 2010 i młodsi oraz rocz. 2008/2009Zapraszamy na trybuny!

POMIAR CZASU ELEKTRONICZNY - obsługuje ekipa BOSiR Białystok.

PROGRAM MINUTOWY:

ROCZNIK 2010 i MŁODSI

10:00 – weryfikacja zawodników i zawodniczek na holu Parku Wodnego.

10:20 – wyprowadzenie i przedstawienie sędziów. Przygotowanie do wyprowadzenia uczestników.

10:25 - uroczyste wyprowadzenie uczestników w kolejności alfabetycznej, gospodarze na końcu. Otwarcie zawodów.

10:40 – rozpływanie (rozgrzewka w wodzie).

11:00 - rozpoczęcie zawodów - pierwsze starty.

10. KONKURENCJA - 50 m. stylem motylkowym - chłopców

Dekoracja 5-10 minut po zakończonych zawodach. Medale za miejsca I-III w klasyfikacji indywidualnej i medale dla zwycięskich sztafet.

ROCZNIK 2008/2009

12:00 – weryfikacja zawodników i zawodniczek na holu Parku Wodnego.

12:25 - uroczyste wyprowadzenie uczestników w kolejności alfabetycznej, gospodarze na końcu.

12:40 – rozpływanie (rozgrzewka w wodzie).

13:00 - rozpoczęcie zawodów - pierwsze starty.

W zależności od czasu trwania zawodów w rocz. 2010 i mł. powyższy program minutowy dla rocz. 2008/2009 może ulec zmianie!

1. KONKURENCJA - Sztafeta 6 x 50 m. - dziewcząt
2. KONKURENCJA - Sztafeta 6 x 50 m. - chłopców

Dekoracja 5-10 minut po zakończonych zawodach. Medale za miejsca I-III w klasyfikacji indywidualnej i medale dla zwycięskich sztafet.