Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1296

SPORTOWY ROK 2022 - PODSUMOWANIE

03.01.2023

Z końcem grudnia minęło dwa i pół roku od oddania do użytku zrewitalizowanej infrastruktury sportowej na terenie Ośrodka. Co prawda baseny zostały oddane rok wcześniej, ale inwestycja jako całość została rozliczona z końcem lipca 2020 roku. Mijający rok był o tyle inny od dwóch poprzednich, że mogliśmy bez przeszkód realizować plany imprez sportowych zgodnie z przyjętym kalendarzem. Mamy tu na myśli ograniczenia spowodowane pandemią, które niestety w skuteczny sposób ograniczały nas wszystkich w codziennym funkcjonowaniu.

Z perspektywy minionego okresu możemy się pokusić o krótką ocenę funkcjonowania nowej infrastruktury sportowej oraz jej wykorzystania. Niewątpliwie znacznie poprawiły się warunki do uprawiania różnych form aktywności fizycznej. Zarówno bieżnia, korty jak i boiska do piłki nożnej i siatkowej oferują doskonałą jakość co potwierdzają zarówno nasi mieszkańcy jak i goście korzystający z obiektu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze baseny, które w gorących, letnich miesiącach gromadziły rzesze miłośników wodnej kąpieli. W tym przypadku również usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii od osób przyjezdnych, których w mijającym roku było szczególnie dużo. Czy nowy obiekt wpłynął na zwiększenie aktywności naszych mieszkańców i podniesienie poziomu sportowego uczestników systematycznych treningów? Biorąc pod uwagę odnotowaną za mijający rok frekwencję, która według naszych szacunkowych danych wyniosła 22863 osobowejścia, możemy odpowiedzieć twierdząco. Co do poziomu sportowego zawodników to wychodzimy z założenia, że skoro więcej treningów to i lepszy efekt zgodnie z zasadą „trening czyni mistrza”.

Z naszej strony, czyli administratora, cieszymy się ogromnie z każdej uśmiechniętej twarzy obecnej na terenie Ośrodka. Zapraszamy do systematycznego korzystania z obiektu wszystkich, którym nie jest obca wszelka aktywność fizyczna. Zaproszenie adresujemy zarówno do dzieci i młodzieży jak też do osób dorosłych – wiek nie ma tu znaczenia. Tych, którzy nie skorzystali z nowej infrastruktury, zapewniamy – spróbujcie a na pewno zostaniecie z nami na dłużej. Dla utrzymania niezmiennego poziomu technicznego obiektu, gwarantującego bezpieczeństwo osób korzystających oraz estetykę, prosimy o korzystanie z dostępnej infrastruktury z zachowaniem zasad określonych w Regulaminie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą relacją z przebiegu sportowego 2022 roku. Miłej lektury!

TUTAJ - SPORTOWY ROK 2022

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.