News

News zdjęcie id 1273

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 15-16 PAŹDZIERNIKA

18.10.2022

Sobota, 15 października była szczęśliwa dla drużyn Ośrodka Sportu. W Hajnówce Młodziki odprawiły z bagażem 5 bramek Cresę Siemiatycze, a Juniorzy po zaciętym meczu wygrali w Siemiatyczach z Orłem. Trampkarze, niestety po dobrym spotkaniu z MOSP II Białystok, stracili punkty po golu tuż przed gwizdkiem sędziego kończącego spotkanie. Natomiast w niedzielę Orliki rozegrały kolejny dobry turniej.

Młodziki, podopieczni Tomasza Dobosza świetnie radzą sobie w rozgrywkach, walcząc o najwyższe miejsca w tabeli grupy II. Mecz z trzecią drużyną w rozgrywkach zaczął się dla naszych chłopaków znakomicie. Już w pierwszej połowie prowadziliśmy czterema bramkami, a po przerwie z wielu sytuacji do strzelenia bramek udało się wykorzystać tylko jedną. Ostatecznie pozwoliło to wysoko wygrać i utrzymać miano niepokonanej drużyny w grupie.

Młodzik D2:

OSiR Hajnówka – Cresa Siemiatycze 5:1 (4:0)

Bramki dla OSiR: Jakub Plis 13',15',30', Igor Stolarewski 6',42',

Skład OSiR: Maksymilian Czaban, Dawid Giżewski, Maksymilian Iwaniuk, Jakub Plis, Henryk Rudzki, Bartek Samojluk, Igor Stolarewski, Tomasz Żedź, Michał Żur, Maciej Borowik, Trener Tomasz Dobosz

2:22

Drużynie Juniorów Młodszych należą się brawa, ponieważ gospodarze byli wymagającym rywalem, który starał się grać agresywnie i ambitnie. Na szczęście po paru minutach gry nasz zespół przejął inicjatywę, stwarzając sobie więcej okazji strzeleckich. Wynik 2:0 dla naszej drużyny z pierwszej połowy utrzymał się do końca meczu.. Dopisujemy sobie trzy punkty, które już teraz gwarantują 2 miejsce w tabeli grupy II.

Juniorzy młodsi:

Orzeł Siemiatycze – OSiR Hajnówka 0:2 (0:2)

Bramki dla OSiR: Kamil Moszczyński 20', Piotr Gierasimiuk 26'.

Skład OSiR: Mikołaj Pawluczuk (Wojciech Kondratiuk 46'), Oskar Tellos, Piotr Gierasimiuk (Karol Czarnocki 87'), Kacper Jakimiuk, Jakub Lewczuk, Kamil Moszczyński, Jakub Ostapczuk (Szymon Plewa 80') Szymon Ważny (Patryk Czarnocki 85’), Jakub Bielawski. Trener Marek Hanula.

1:39

Trampkarze Młodsi przegrali kolejny mecz, tracąc bramkę w ostatnich sekundach spotkania. Szkoda, ponieważ przebieg meczu nie wskazywał na taki finał. U naszych podopiecznych widoczny jest postęp w grze, ale mankamentem jest brak skuteczności i koncentracji. Wynik wynikiem, lecz należy się cieszyć z tego, że kadra zespołu się stale powiększa co wróży większą rywalizację w zespole i wyższy poziom sportowy zawodników.

Trampkarze Młodsi C2:

OSiR Hajnówka – MOSP II Białystok 1:2 (0:1)

Bramka dla OSiR: Łukasz Golonko 52'

Skład OSiR: Łukasz Golonko (80' Aleksander Janowicz), Marcin Gutowski, Julian Ignaciuk, Borys Jastrzębski, Filip Klimuk (Nikodem Czurak 41'), Filip Lesiak, Gabriel Żabiński, Mateusz Maciąg, Jakub Pieczarka (Janusz Sacharuk 46'), Adam Szumarski (Igor Kułakowski 80'). Trener Marek Hanula.