Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1254

JJRUN CAMP Z JOANNĄ JÓŹWIK W HAJNÓWCE!

15.09.2022

W Hajnówce trwa właśnie obóz biegowy JJRUN CAMP pod okiem olimpijki - lekkoatletki Asi Jóźwik.

Blisko 30 amatorów biegania z całej Polski do soboty 17. września włącznie, trenuje pod okiem sztabu Asi Jóźwik, w tym: trenera reprezentacji Polski Jakuba Ogonowskiego, trenera (wicemistrza Europy) Artura Kuciapskiego oraz fizjoterapeutki Agaty Nowickiej.

W dniach 14 i 15 września dzięki dobrej współpracy z OSIR Hajnówka, uczestnicy obozu biegowego spotkali się na stadionie, by uczestniczyć w treningach siły biegowej i treningach interwałowych.

Świetna infrastruktura stadionu pozwoliła na przeprowadzenie treningów, które mają przygotować naszych uczestników do ich biegowych wyzwań - zawodów, które będą realizować na terenie całego kraju. - mówi trener Jakub Ogonowski. - Dodatkowym walorem obiektu jest jego położenie. Realizacja treningu w takim położeniu świetnie wpływa na realizację treningów i na samych uczestników - dodaje Ogonowski.

JJRUN Camp – to obóz biegowy skierowany do osób pełnoletnich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zawsze staramy się dostosować intensywność zajęć do poziomu wytrenowania każdego uczestnika. Naszym nadrzędnym celem jest przekazanie rzetelnej wiedzy na temat biegania popartej wieloletnią praktyką. - mówi Asia Jóźwik.

Już dziś zachęcamy wszystkich do śledzenia strony: https://jjrun.co/ tam na bieżąco będą pojawiać się informacje dotyczące kolejnych treningów i obozów.

https://www.facebook.com/jjrun.co

—•—

Joanna Jóźwik - Polska lekkoatletka, biegaczka średniodystansowa. Piąta podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro w biegu na 800 metrów, Mistrzyni World w sztafecie 2x2x400 metrów oraz Wicemistrzyni Halowych Mistrzostw Europy 2021 w biegu na 800 metrów.

 

 

Krystian Stopka

Manager Joanny Jóźwik

fot. Aleksandra Szmigiel

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.