News

News zdjęcie id 125

LIGA MŁODZIEŻOWA Z DNIA 29.05.2016r.

LIGA MŁODZIEŻOWA Z DNIA 29.05.2016R.

Drużyny młodzieżowe OSiR Hajnówka połowicznie wykonały swoje zadanie. Juniorzy młodsi długo się męczyli z rywalem „za miedzy”, ale ostatecznie pokonali Iskrę Narew 3:2. Trampkarze przegrywając z z mocną fizycznie drużyną z Bociek 1:0, praktycznie stracili szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.

Mecz Juniorów młodszych miał dwa oblicza. W pierwszej połowie gospodarze grali słabo, co skrzętnie wykorzystał przeciwnik, zdobywając dwa gole. Po przerwie obraz gry diametralnie się zmienił. Gospodarze ruszyli do zmasowanych ataków, co przełożyło się na zasłużone zwycięstwo 3:2, a dramaturgi meczowi dodała zwycięska bramka w ostatnich sekundach meczu. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie FALCON Sokółka (mecz wyjazdowy w dniu 5 czerwca 2016r.).

Juniorzy młodsi: OSiR Hajnówka – Iskra Narew 3:2 (0:2)

Bramki dla OSiR: Rafał Wiluk 55' 69', Dawid Werszko 80'

Skład OSiR: Bartosz Malewicz, Bartosz Tichoniuk, Mateusz Wasiluk, Rafał Krysiuk, Dominik Chilimoniuk, Tomasz Bugwin, Jakub Badowicz, Rafał Wiluk, Oskar Charytoniuk, Adam Witkowski, Mateusz Grygorowicz, Gabriel Artemiuk, Kamil Kośko, Dawid Werszko. Trener Andrzej Grygoruk.

3

W niedzielne przedpołudnie nasi trampkarze przed własną publicznością podejmowali zespół Bocian Boćki. Spotkanie to miało duża stawkę, gdyż zwycięstwo naszej drużyny otwierało szansę zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. Pojedynek miał wyrównany przebieg, a o sukcesie gości zadecydowała bierna postawa naszej obrony w 28 minucie meczu. Mimo kilku dogodnych sytuacji podbramkowych, to żaden z naszych zawodników nie potrafił już zmienić niekorzystnego wyniku. Ostatni mecz w rundzie wiosennej trampkarze rozegrają w Brańsku z Pionierem (04 czerwca 2016r. – sobota).

Trampkarze OSiR Hajnówka – Bocian Boćki 0:1 (0:1)

Skład OSiR: Michał Gagan, Filip Bański, Karol Rogoziński, Jakub Borowski, Łukasz Niewiadomski, Jakub Owłasiuk, Paweł Sieńczuk, Bartosz Olszewski, Jakub Mikołajczuk, Piotr Daniszewski, Jakub Bowtruczuk, Krzysztof Masajło, Krystian Dutkowski, Andrzej Parfieniuk. Trener Marek Hanula.