Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1237

SIERPNIOWE WAKACYJNE SPOTKANIA ZE SPORTEM- UNIHOKEJ, BIEG SZTAFETOWY I PIŁKA NOŻNA

05.08.2022

W ostatnią środę lipca dobiegł końca cykl zajęć w ramach projektu „Basenowy zawrót głowy”. Z uwagi na duże zainteresowanie projektem zaproponowaliśmy w kolejnym miesiącu wakacji nie mniej atrakcyjne spotkania sportowe, podczas których królować będą dyscypliny zespołowe.

W każdą środę sierpnia można będzie zdobywać punkty w różnych dyscyplinach. Rywalizacja będzie punktowana, a na koniec wakacji wyłonimy najbardziej aktywnych uczestników i nagrodzimy ich medalami oraz drobnymi upominkami.

W pierwszej odsłonie 3 sierpnia, młodsza młodzież spróbowała swoich sił w unihokeju na trawie i w biegu sztafetowym 5x50 m. Oprócz dobrej zabawy młodzi hajnowscy sportowcy zapoznali się z nowymi dyscyplinami sportu oraz zdobyli nowe umiejętności. Próba rywalizacji w biegu sztafetowym była cenną lekcją. Zdobyte doświadczenie podczas biegu z pewnością przyda się dzieciom po wakacjach, podczas zmagań w lekkoatletycznych zawodach międzyszkolnych.

Starsza młodzież z rocznika 2006 i młodsi, w ramach sierpniowego spotkania, rozegrała mecz piłki nożnej na pełnowymiarowym boisku grając w 11-osobowych drużynach. Tego typu spotkania sparingowe będą kontynuowane w najbliższym czasie i mamy nadzieję, że pomogą naszej młodzieży jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu rozgrywek piłkarskich.

Wyniki pierwszego spotkania (unihokej i bieg sztafetowy) - rocznik 2011 i młodsi:

Zespół „Zielone Żabki” w składzie: Paweł Michalczuk, Dawid Giżewski, Max Czaban, Tomasz Żedź, Olek Janowicz, każdy po 19 punktów.

Zespół „Pomarańczowa cysterna” w składzie: Bartek Samojluk, Marek Iwaniuk, Maksymilian Iwaniuk, Maciej Borowik, Dominik Kiczkajło, każdy po 8 punktów.

Wyniki drugiego spotkania (piłka nożna) – rocznik 2006 i młodsi:

Zespół “Pomarańczowych” w składzie: Gabriel Żabiński, Mateusz Ostaszewski, Karol Czarnocki, Łukasz Golonko, Wojciech Kondratiuk, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Kołecki, Jakub Lewczuk, Bartek Ostapczuk, każdy po 16 punktów.

Zespół “Zielonych” w składzie: Mikołaj Pawluczuk, Oskar Tellos, Dawid Komarzewski, Piotr Gierasimiuk, Mateusz Maciąg, Krzysztof Serafin, Szymon Ważny, Gabriel Koperek, Filip Klimuk, każdy po 8 punktów.

Następne spotkanie zaplanowane jest na dzień 10.08.2022, a chętni będą mogli się sprawdzić w drużynowym skoku w dal oraz piłce nożne na piasku (Beach soccer). Zapraszamy wszystkich chętnych.

Marek Hanula, Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.