Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 1207

DZIEŃ DZIECKA W OSIR HAJNÓWKA

03.06.2022

Pierwszy dzień czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Młodzi piłkarze z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce także z radością świętowali ten dzień. W słoneczne, poniedziałkowe popołudnie trenerzy przygotowali swoim młodym podopiecznym – Orlikom i Żakom miłą niespodziankę, a dokładniej Olimpijkę zręcznościowo-sprawnościową. Na bocznym boisku, również tego samego dnia, starsza drużyna Młodzików, rozgrywała swój mecz ligowy z zespołem Pasji Kleosin.

Orliki, Żaki

Na początku zajęć wszystkie zgromadzone osoby zostały podzielone na dziesięcioosobowe drużyny, które po krótkiej rozgrzewce przeszły do rywalizacji w licznych zabawach sprawnościowych. Młodzi piłkarze sprawdzili swoje umiejętności w wyścigach sztafetowych z dwiema pałeczkami oraz zniczem olimpijskim, odbył się konkurs „sadzenia ziemniaków”, zbierania piłeczek tenisowych na czas oraz rzutu kółkami do celu. Oprócz zabaw zręcznościowo- zwinnościowych nie mogło zabraknąć elementu piłkarskiego. Młodzi adepci futbolu sprawdzili swoje umiejętności prowadzenia piłki w slalomie. Dodatkowym utrudnieniem tej konkurencji było utrzymanie ringa na głowie, co nie okazało się wtedy już takim łatwym zadaniem. Na zakończenie spotkania przeszliśmy do rozegrania turnieju piłki nożnej.

W tym dniu wszyscy uczestnicy naszych sportowych zabaw byli zwycięzcami, dlatego też każde dziecko na zakończenie dnia otrzymało słodki upominek. Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone przez menadżera ds. Sportu – Janusza Ludwiczaka oraz trenerów Tomasza Dobosza i Dawida Wojciuka.

Młodziki

W tym samym czasie na bocznym boisku starsza drużyna Młodzików rozgrywała swój kolejny mecz ligowy w ramach młodzieżowych rozgrywek Podlaskiego ZPN. Podopieczni trenera Marka Hanuli jako gospodarze zmierzyli się z zespołem Pasji Kleosin. Hajnowscy piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony pewnie wygrywając to spotkanie 12:1. Wysokie zwycięstwo okazało się najlepszym prezentem jakie mogli sobie wręczyć hajnowscy piłkarze z okazji Dnia Dziecka. Dodatkowo każdy z naszych piłkarzy dostał słodki upominek. Gratulujemy dobrej postawy i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych.

OSiR Hajnówka – Pasja Kleosin 12:1

Bramki OSiR Hajnówka: Łukasz Golonko x 6, Borys Jastrzębski x 3, Tomasz Trojan x 2, Jakub Pieczarka

Skład OSiR Hajnówka: Filip Klimuk, Filip Lesiak, Adam Szumarski, Janusz Sacharuk, Borys Jastrzębski, Gabriel Żabiński, Mateusz Maciąg, Jakub Pieczarka, Tomasz Trojan, Łukasz Golonko, Karol Lipski, Aleksander Janowicz, Tymoteusz Tomaszuk, trener Marek Hanula.

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.