Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13354
W sumie: 13354

News

News zdjęcie id 1199

KOLEJKA PIŁKARSKA Z 14.05.2022

18.05.2022

W ostatni weekend drużyny OSiR Hajnówka rozegrały kolejną rundę spotkań w ramach młodzieżowych rozgrywek piłkarskich Podlaskiego ZPN. Jak to w sporcie bywa niektórzy wygrywają, a inni muszą przełknąć gorycz porażki. Tak też było w tym tygodniu, kiedy zespoły Żaków i Orlików zaprezentowały się z dobrej strony. Natomiast drużyna Młodzików musiała uznać wyższość lidera z Bielska Podlaskiego. Oczywiście najważniejszy jest rozwój naszych podopiecznych i dobra zabawa jaką sprawia młodzieżowa piłka nożna.

Młodziki

W sobotę rano 14 maja nasza drużyna Młodzików wybrała się do miejscowości Piliki na pojedynek z liderem tabeli grupy 2 – ekipą AP Brylant Bielsk Podlaski.

Wysokie umiejętności piekarskie drużyny gospodarzy były nam dość dobrze znane. W tym pojedynku na terenie rywala niezwykle trudno było grać o pełną pulę 3 punktów. Nasze obawy niestety szybko się potwierdziły. Piłkarze Brylantu od pierwszego gwizdka sędziego przejęli inicjatywę, spychając naszą cała drużynę do głębokiej gry obronnej. W wielu momentach nasi chłopcy nieźle realizowali założenia w obronie, chociaż nie uniknęliśmy kilku błędów w ustawieniu, co skrzętnie wykorzystali gospodarze, prowadząc do przerwy 2:0. W pierwszej połowie też mieliśmy swoje sytuacje. Łukasz Golonko nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, co mogłoby trochę popsuć humory piłkarzom Brylantu.

W drugiej połowie meczu obraz gry się nie zmienił. Młodzi hajnowscy piłkarze dalej w głównej mierze musieli skupić się na działaniach w destrukcji, sporadycznie wyprowadzając kontrataki. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem faworyta, ale dzięki ambicji i dużej determinacji nasi piłkarze zeszli z boiska z podniesionymi głowami. W meczu z liderem wszyscy mieli możliwość zagrania w większym wymiarze czasowym. Kolejny sprawdzian nasz zespół czeka 22 maja o godz.11:00. Tym razem, jako gospodarze, zmierzymy się z drużyną Pogoń Łapy. Wszystkich hajnowskich kibiców serdecznie zapraszamy.

AP Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 6:1(2:0)

Bramka dla OSiR: Łukasz Golonko 59'

Skład OSiR: Filip Klimuk, Adam Szumarski, Igor Kułakowski - Gabriel Żabiński, Filip Lesiak, Borys Jastrzębski, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Maciąg, Julian Ignaciuk, Jakub Pieczarka, Łukasz Golonko, Janusz Sacharuk, Karol Lipski. Trener Marek Hanula.

Orliki Żaki

Swoje spotkania rozegrały również drużyny Orlików starszych, jak i Żaków. Tak jak zawsze obie najmłodsze drużyny pokazały się z jak najlepszej strony. Z turnieju na turniej gra oraz zrozumienie na boisku wygląda coraz lepiej, co świadczy o prawidłowym rozwoju piłkarskim naszych małych podopiecznych. Dla przypomnienia, w tych kategoriach wiekowych, nie są prowadzone klasyfikacje wyników oraz strzelców. Najważniejsza jest gra w jak największym wymiarze czasowym, ruch na świeżym powietrzu oraz uśmiech na ustach i dobra piłkarska zabawa.

Skład OSiR Hajnówka: Filip Niczyporuk, Maksymilian Golat, Iwo Stolarewski, Henryk Rudzki, Julian Kot, Bartosz Samojluk, Igor Stolarewski, Tomasz Żedź, Grzegorz Bura, Igor Witosław, Jakub Plis, Anreii Hnidenko, Maciek Borowik, Bartosz Tellos, Michał Gawryluk, Dawid Giżewski, Maksymilian Czaban, Igor Andrzejuk, trener Tomasz Dobosz

Marek Hanula, Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.