Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13351
W sumie: 13351

News

News zdjęcie id 1195

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 7-8.05.2022

11.05.2022

W ostatnią sobotę, 7 maja, drużyny Trampkarzy i Młodzików Ośrodka Sportu rozegrały kolejne mecze o punkty w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Ambicja i wola walki naszych piłkarzy nie zawsze przekładała się na pozytywny wynik na boisku. Jedno było pewne, rywalom nie było łatwo, a za tę postawę naszym drużynom gratulujemy. Grał również zespół Żaków, który udał się na turniej do Zabłudowa, zdobywając kolejne bezcenne doświadczenie, bawiąc się piłką i czerpiąc radość z każdej strzelonej bramki.

Młodziki (2009 i młodsi)

OSiR Hajnówka - Pionier Brańsk 3:2 (1:1)

Bramki dla OSiR: Julian Ignaciuk 8', Łukasz Golonko 37', 39'

Zwycięstwo na boisku w Hajnówce nad rywalem z Brańska powinno dać naszym zawodnikom sporo pewności siebie i wiary we własne możliwości. Mecz udowodnił, że każdy z chłopców ma spory potencjał piłkarski, a przy odpowiedniej motywacji, zaangażowaniu i koncentracji, możemy pokusić się o pozytywny wynik.

Warto dodać, że kluczem do zwycięstwa była bardzo konsekwentna gra całego zespołu w fazie bronienia, nad którą staramy się sukcesywnie pracować na zajęciach. Brawo !

Skład OSiR: Filip Klimuk, Adam Szumarski, Gabriel Żabiński, Borys Jastrzębski, Mateusz Maciąg, Jakub Pieczarka, Julian Ignaciuk, Filip Lesiak, Łukasz Golonko, Janusz Sacharuk, Mateusz Ostaszewski, Karol Lipski, Tymoteusz Tomaszuk, Aleksander Janowicz. Trener Marek Hanula.


Trampkarze (2007 i młodsi)

OSiR Hajnówka – Piast Białystok 1:2 (1:1)

Bramka dla OSiR: Jakub Lewczuk

Mecze z białostockimi drużynami do łatwych nie należą. W rywalizacji z drużyną Piasta Białystok hajnowscy Trampkarze wysoko zawiesili poprzeczkę rywalowi. Był to kolejny dobry mecz podopiecznych Dawida Wojciuka. Hajnowska drużyna w wielu fragmentach gry prezentowała się solidnie, niestety problemem była koncentracja na realizacji swoich zadań, a jej brak szczególnie uwidocznił się w końcowej fazie meczu.

Pomimo że spotkanie było bardzo wyrównane, nasi podopieczni zeszli z boiska pokonani, ale z podniesioną głową. Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna AP Talent II Białystok.

Skład OSiR: Mikołaj Pawluczuk, Wojciech Kondratiuk, Oskar Tellos (Dawid Komarzewski), Kazimierz Rudzki, Bartosz Ostapczuk, Jakub Lewczuk, Mikołaj Pawluczuk, Arkadiusz Kędzierski, Bartosz Birycki, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Oktawian Lasota (Karol Czarnocki), Trener Dawid Wojciuk.


Żaki (2013 i młodsi)

W niedzielne przedpołudnie gospodarzem turnieju Żaków 2013 była drużyna Rudni Zabłudów. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony w każdym spotkaniu składnie wymieniając akcje między sobą, strzelając wiele bramek oraz ciesząc się z samego uczestnictwa w zawodach. Kolejny turniej odbędzie się w Hajnówce 14 maja o godz.13:00 na bocznym boisku OSiR. Zapraszamy do kibicowania.

Skład Żaków OSiR Hajnówka: Julian Kot, Filip Niczyporuk, Oliwier Stepaniuk, Michał Bielawski, Henryk Rudzki, Marcel Guziak, Bartosz Grygoruk, Bartosz Tellos, Michał Gawryluk, Damian Kierdelewicz, Antoni Marczuk, Igor Witosław, trener Tomasz Dobosz

Marek Hanula, Dawid Wojciuk, Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.